Leden 2017

Vánoční prázdniny 2016

8. ledna 2017 v 13:59 | L.
Tak jsou za mnou Vánoce 2016. Ve škole jsme si opět rozdávali dárky, od Kiky jsem dostala My děti ze stanice ZOO, byla jsem dost nadšená a vlastně to byl asi nejlepší dárek za celé Vánoce :D Knížku jsem opět přečetla během jednoho dne, miluji tu knihu! A od Hrádi jsem dostala náušnice :-). Na Vánoce s námi byla i matka, vánoční atmosféra úplně fuč, jenom jsem koukala na televizi nebo se nudila, vlastně jsem dost prázdniny proležela doma, ale konečně jsem se podívala na všechny díly Star Wars! A dost se mi to zalíbilo. Dostala jsem zimní boty, peníze, za které jsem si koupila další zimní bundu :), náušnice atd.
26. byla tradiční Štěpánská. Bylo fakt málo lidí, takže už se nedivím, že se chlapům už moc nechce hrát. Ale stejně jsem si to užila, přijel i Robča, byla s námi i Hanka a celkově jsme byli super banda. Akce byla fajn, akorát že Hanka se ztratila. Mysleli jsme,že už je doma, ale v noci u nás zvonila její teta a hledala jí, psala a volala jsem všem možným. O hodinu později se mi u dveří objevila Hanka s Ondrou Valou, že jí probudila uklízečka na záchodě, že zvracela a tak :D Tak se mi teda podařilo jí opít, jak jsme se domluvily, na druhou stranu má asi dost velký problém :D no a 27. jsem s Vaškem jela do Alberta a pak jsme jeli k němu.
Silvestr jsme slavili v Sokolovně s Rebely atd. Seznámila jsem se s Terkou, novou holkou od Heřmana, dost v pohodě slečna. A byl to moc fajn večer :-) i když nechápu, že i když jsem na Štěpánské a na Silvestru zas tak moc nepila, nebo aspoň nemíchala, tak mi stejně bylo vždy na druhý den děsně špatně.. I Vaškovi. Po obědě jsme šli pomáhat uklízet a odpoledne jsme jeli zase k němu, kde jsme se jenom váleli a v 9 jsme usli, ve 4 vstali, pustili si film a pak jsme zase spali do 11 :D
Taťka teď chodíval spát k dědovi, protože to přestává sám zvládat a tak jsem využila eventuelně volného bytu a v úterý spal Vašek u mě. V pátek jsem si koupila tu bundu a kosmetiku a pak jsme byli u něj :-) v sobotu jsem byla doma asi dvě hodiny a nudila jsem se, tak jsem pak jela zpátky za Vaškem a Robinem na pivo .. :D ale akorát mě Vašek naštval, protože se s Bařenou na mě domlouvají !! :D Bůh ví,co to bude..
Teď mě čekají dva týdny každodenního psaní písemek, jak pololetek, tak testů navíc a testů na dopisovaní. největší průser je asi latina,kde mi jde o to,abych vůbec prošla a přitom to učivo absolutně nechápu.. :) super no ..
A taky se blíží sweet 18!