Leden 2013

Z deníčku. Nakonec nebudu psát do deníčku,ale tady.Nechce se mi totiž kupovat nový deník:D

24. ledna 2013 v 19:56 | L. |  Lussi kecá..
17.ledna 2013

Dnes jsem byla s Andy a Nik na brusláku v ČEZce. No, půl hodiny jsem čekala na nabroušení bruslí,pak jsem 4x spadla. Ten poslední pád byl masakr,protože jsem si skoro vyrazila dech.Dělíčko.

18.ledna 2013

Dnes mi je 14. Svůj první den,kdy mi je 14 jsem strávila s A. u P. na Dvorku. Dostala jsem od A. to sexy lízátko! Tak jsme se s ním musely hned fotit :3. Jinak jsem dostala šátek od P.,tričko This night is gonna be legendary,svetr,sladkosti,peníze,atd.

19.ledna 2013

Dneska jedeme na hromadnou oslavu do F-M. Moc se mi tam nechce.Mám strach,že mě vyzkouší z Př nebo Ch ta suplovací učitelka,Verča. Budu muset se učit teď:X. Ale až sis pojede na board,tak stejně půjdu na ntb:D. Zničila jsem už dvoje sluchátka.KOSSky a od founu ... hraje mi jen jedno sluchátko;/. A noťas se už nenastartuje.

23.ledna 2013

Ta oslava...slyšela jsem věci,které jsem nepotřebovala. Byli jsme tam do půl desáté. :X Chytala jsem nervy.
V úterý jsme šli na bruslák. Skončilo to tak,že jsme pomáhali odhrnovat sníh,ale nakonec jsme si házeli sníh na hlavy:D.A pak jsme šli bruslit pod hasičárnu. D. mě pořád shazoval,padali jsme spolu do sněhu,atd. :D a drželi jsme se za ruce.
Ve středu byla dětská MISS v družině a já a mé kámošky jsme dělaly porotu. Myslela jsem,že někdy umřu smíchy,kvůli Bař:D Pak bruslák...sranda:) A D. mi dal pusu.Zase jsme dělali kraviny a jednou jsme spadli a on na mě ležel .
Dnes ve škole jsem šla s H. na WC :* dělali jsme kraviny a .. no prostě .. vypadalo to zajímavě:DD, pak přišel Sykyn a dělali jsme kraviny my 3, i když oni byli na holčičím WC :P Pak jsme dělali kraviny ještě s Evčou atd. na chodbě,když šla už učitelka do třídy a řvala po nás,co děláme na chodbě po zvonění,tak jsme ze srandy utíkali,Sykymu spadl květináč,Evka dobře narazila do dveří a já do ní :D:D:D:D