Září 2012

Neoplatí se trápit kvůli člověku,kterému jste lhostejný.

25. září 2012 v 13:36 | L. |  Lussi fotí/tvoří
První trojka.Přírodopis.R u fuckin' kiddin' me?!
No škola,dneska jsem tam málem usla,hlavně první hodinu,koho zajímá nějaká charakteristika?
Tento víkend bylo NATO, strávila jsem tam skoro celé dva dny.Důležitá pro mě byla neděle,po asi 3 týdnech psaní jsem konečně byla s Honzou.Byla s náma sice kámoška,ale i tak.Konečně jsem s ním kecala i na živo;).Chce jít zase někdy ven.Jenže kvůli tomu jsem se pohádala s Dominikem,omg.Už je toho na mě moooc.A to ty 2 dny,co jsme k němu chodily s kámoškou byly naprosto boží.Měli jsme jít na vodárnu,no tak asi nic?Dneska jsem se měla hecnout s kámoškou a jet od nás až do Ovy do Zábřehu=DD.No,jelikož se na zítřek budu muset docela dost učit a připravovat,tak asi půjdu jen s kámkoškou ven a projedeme se na kole jindy.

rap caaaaaaaaaaaaat /meow meow/

14. září 2012 v 20:09 | L. |  Lussi kecá..
Včera jsem byla nakupovat. Mám boty do tělocviku,tepláky,boty s takovým menším kožíškem vevnitř,rifle a mikinu. Dneska ve škole hrůza . Z písemky z Fyziky asi z 3, ÚŽASNÉ. Z češtiny snad 1. S češtinárkou jsme se s holkama pohádaly,smály jsme se jí a tak,ta nás pak pomlouvala u angličtinářky,která nás rozsadila a nakonec jsem se skoro rozbrečela u tabule v matice,protože po mě ta příšerná ženská řvala. Takže jsem se nervovala a psala ještě větší kraviny.Odpoledne jsem byla na tréninku a venku s Andy. Bože,ten Dominik.Ať už mi konečně řekne,co mi chce říct! Jinak jsme se na sebe dneska pořád dívali.. Právě jsem s mamkou dodělala nepečený piškotový dort <33 smuaaack.

/nevím,co mám psát/
jdu dělat polyvore!
7986086734_6b125e2f20_z_large

r e t a r d

9. září 2012 v 20:23 | L. |  Lussi kecá..
Jej,jsem pár dní nenapsala článek.Jednoduše - není čas.
Noční Oprechtice byly naprosto úžasné , byla tam i Franceska = dlouhé objímání a ječení , že se vidíme . V dešti jsme banda z Petřvaldíku , Jistebníku a já s Andy z Petřvaldu jsme stáli u auta a dělali kraviny a objímali se jak pošuci. Druhý den ráno byla ranní u nás , odpoledne mužská a večer Klimkovice . Dva dny strávené hasičema . Jinak škola na pohodu . Zítra jsem zkoušená ze slovíček . Rozvrh máme nejvíce na prd . Zítra odpoledky :x , grr . Včera byly ranní Bruzovice a odpoledne Brušperk . Seznámila jsem se s Honzou a Tomem z Řepiště. Tomáš mě prý chce :D ahaa. Jinak jsem skoro chodila s Dominikem . ojej . No,teď snad zase budu psát častěji;). Tak se mějte.Čaago.
1. fotka - vypadám tam jako mickey mouse . 2. fotka - vole proč jsem tam tak osvícená?!