Červenec 2012

Photo from Greece - cross - by me

31. července 2012 v 13:00 | Lussi;♥ |  Lussi fotí/tvoří

Nečím se mi ta fotka líbí.
Více fotek naleznete na mém tumblru - zde .

- toto je přednastavený článek , momentálně jsem v Bulharsku ( do 6.8. ) , očekávejte ještě jeden článek , tentokrát s dvěma fotkama vody :)

××× Bulgaria ? ×××

26. července 2012 v 17:19 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
wuáááááh.tyhle prázky?nejúžasnější zatím(:. každý den venku s Vojtou,Dominikem,Janou,Nik a Andy <33. Dominik s Vojtou mi řekli,že kdybych byla vyšší,byla bych upe kunda..jo,tohle potěší:),fakt jo.hlavně od Vojty<3.v noci jsme hráli flašku(venku,jsem doštípaná jako prase-.-),mohla jsem se líbat s Vojtím,Vojta dostal úkol si vybrat holku s kterou,vybral si mě,no,já nevím,měla jsem nějaký výpad mozku,ukecala jsem to na pusu:) ale i tak,wuaah! strašně se těším na 31.8. ,néé,na konec prázdnin opravdu ne.ale bude noční soutěž hasická v Oprechticích,s Andy spíme u Niki..plánujeme tam další flašku..bude to úžasné^^.už začínám mít dobrou náladu,strašně se těším na pondělí,až poletím směr Bulharsko♥ .Odpočinu si,opustím svou strašidelnou nudnou vesnici:DD.Ale budou mi chybět.hlavně Vojta)):DD jeeej. Dneska jsem byla v obchodě,mám konečně riflové kraťasy a kytičkované žabky,sice jsem chtěla z F&F takové s podpatkem,ale matka mi řekla,že ne,že jsme jely pro žabky..grr! koupím si je ale příště. s nákupem jsem spokojená. už začínám bláznit,připravuju si věci,v kterých pojedu,co si vezmu atd. nejhorší je,že celý pondělek budu trávit na letišti a v letadle:x..od 2 do 4 na letišti,do 8večer v letadle... grr.v českém čase do 7,v bulharské do 8,no:D
tak jsem zase napsala článek,dokopala jsem se k tomu ...

Mám jí od Vojtího,je nejvíc boží:D. Díky němu jsem si Skrillexe zamilovala ještě víc,než kdy dřív:P
xx. L.

Edit pátek 13:12
Změna designu, +přepsala jsem menu a článek about me
Jdu přednastavovat články na dobu,co budu v Bulharsku :)
-budou to fotky.

Co kdyby jsi mi vymyslel nějaký inteligentní titulek , hmmm ?!

21. července 2012 v 18:30 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..

Čestaaa. Sakraaa,jak já už chci takový ty třicítky počasí ;3 !
Už má být zase hezky,tak snad .
No,do Bulharska se nejede,kvůli atentátu x_X,takže nevíím.Mamka říkala,že pojedeme někam v poslední červencový týden,první srpnový.Jenže poslední je už teď ten,co bude,ne?! Tak sakra,kam chce jet?Neviděla jsem jí,že by hledala dovolenou.. Grr!

Středu jsem prožila smrt pro mé nohy. Poprvé za letošní rok jsem byla na bruslích a už jsem jela několik kilometrů.Zabít je!:DD
Čtvrteček nudaaa ,, až k večeru brusle s Pájou,né tak úmorné jako ve středu:DD.
Včera jsem jela s Nik za Mařkou,byly jsme venku a pak jsme šly s Nik,večer jsme šly na trénink žen,daly jsme si tam sraz i s ostatníma(Pája,Andy,Dominik atd.:DD)
Dnešek?Radši bez komentáře.Náladu na dvě slova.Asi si začnu řídit život dle horoskopů,dnešní horoskop mi fakt vyšel.Možná na tom něco je..

Strašně mě baví tumblr ♥ , přidávám tam zatím jen své fotky . Staré , které mám nafocené od doby, co jsem dostala foťák ,ale i nové;). Kdyžtak se podívejte ( tady ) .

Btw. , podívala jsem se na film LOL (Laughing-Out-Loud) . Úžasný film . Hlavně kvůli Maelovi ;*** . Kundachlapeeec!:D

xx. Lussi.

so what we can drunk. .so what we smoke weed . .

18. července 2012 v 13:19 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Tak břicho už mám v pohodě,naštěstí.V neděli jsem se vyspala a už se to jen zlepšovalo.V pondělí jsme byli venku,akorát pořád pršelo,tak jsme šli nakonec k Nikči.Včera byl strašně boží den.Jely jsme s Andy do Petřvaldíku,Jana spala u Nikči,tak jsme se pro ně stavily a přišel ještě Dominik.Jeli jsme do Košatky bez cíle.Pak jsme jeli do Jistebníku,ale Oáza i Matěj byl zavřený,tak jsme jeli zpátky do Košatky,mezi tím jsme zmokli a zastavili jsme u nějakého stromu,kde rostlo ovoce /nazývají ho 'špendlíky',viděla a jedla jsem to poprvé:D/. Skončili jsme teda u hospody při dvou gambrinusech a friscu /někteří prostě no money :D /. Jana začala ke konci dělat kraviny a spojila dvě big brčka do sebe a snažila se tak pít frisco :D , trvalo jí to docela dlouho :DDD . Potom začalo zase pršet,tak jsme jeli do Petřvaldíku a tam jsme se schovali.Pak jsme šli k Nice a dělali si srandu z jedný holky..Nikčina mamka nám donesla talíř koláčků, no,bylo to snězeno během 5 minut,jelikož některé prasata si to brala po třech /eeeeeechm/ :D . Pak jsme šli ještě do večera ven,jak přestalo pršet. Ujeli jsme asi 15 kilometrů,ale s Nik ode dneška začínáme hubnout a posilovat,takže pohoda.
Až na to,že dneska máme na oběd tortillu .. uuuum ;3 .
Zase jdeme ven.
Večer budu přidávat na tumblr /ale budu tam dávat staré fotky z foťáku,co jsem fotila třeba loňské prázdniny a ták/ .

Hey I just met you and this is crazy ,but here's my number, so call me, maybe?

Se loučím,byye ;** .
xx.Lussi.

untitled

16. července 2012 v 10:54 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Grr,počasí na pytel.Dokonce nosím zimní ponožky:D! Od čtvrtku mě strašně bolí břicho.Po tom,co jsem měla úžeh. Včera jsem kvůli tomu ani nešla ven:/. V sobotu jsme s Nik a Andy spaly ve starém u Páji.Šly jsme na hranolky.Večer nám její babička objednala dvě pizzy.Pro mě to nebyl dobrý nápad.Kdykoliv něco sním , nebo se napiju , hned mě bolí břicho . Už pět dní . Asi s tím zajdu k doktorovi . Mamka říká , že jsem si něčím zkazila žaludek :/ . Nepříjmá jídlo. Grr !
Založila jsem si tumblr :DD , už druhý . Ale na tenhle budu vážně přidávat :* .


Snad se mi to břicho zlepší :( . Mějte se.
P.S.: Dostala jsem nový mobil ♥ Samsung Mini Lime zelený ♥ :DD
xx. Lussi .

this holidays are very , very good !

12. července 2012 v 11:56 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Omlouvám se,že jsem tady nepsala po dobu prázdnin,ale tyhle prázdniny jsou zatím nejlepší:D.
Musím zaklepat.Snad to nepřekřiknu;/.Každý den pryč♥. Buď jsme velká banda děcek u Lubiny , vždycky tak 1O lidí + ... a nebo na koupáku v Boru,ale spíš u Lubiny..:D a většina z kluků jsou kunďáci jak sviň!:D Dneska večer jsme s Andy spaly zase ve starém u Páji... :D a měly jsme fondue )) . Dneska zase jdu na Lubinu. Tyhle prázky si hoodně užívám! Snad to tak bude pořád:/.Budu se snažit psát častěji,slibuji!Ale vždycky nějak nemám čas.