Březen 2012

tralalí tra la lá . .

29. března 2012 v 21:40 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
No, rozhodla jsem se napsat po dlouhý době článek.
Neměla jsem vůbec čas.Když bylo hezky,každý den jsem byla venku.A také se snažím spravit si známky)). Dneska jsme psali z Fyziky. No, jaký je fajn pocit pochopit Fyziku?!Joo,je to fajn;D.Takže snad bude jednička.Snažím se teď vylepšit si češtinu.Vždycky jsme z ní měla jedničky a teď dvojky,trojky.Musím to stáhnou zpátky,abych měla na vysvědčení 1. A také Zeměpis a hlavně Dějepis.Ty dvě další čtyřky a pětka jsou hrozné.A mamka mi vyhrožuje,jestli budu mít na vysvědčení trojku,mám prázdniny jisté(snad pochopíte,jak to myslí;DD).
Jedna,asi největší novinka za těch 19 dní,co jsem zde nebyla je,že jsem byla venku s Verčou.Jo,po 3 letech jsem s ní byla venku.Škoda,že jsme se nevyfotily:(.U Páji jsme s holkama mohly spát,ale nakonec z toho sešlo.Verču navíc vůbec nepouštějí ven.A tak mamce řekla,že jde k Páji a je jenom s ní.O mně a Andy jí neřekla;DD. Více napíšu příště)) mějte se.
S Nikčou ♥ (v bílé mikině)


I'm Directioner , got a problem?

10. března 2012 v 19:25 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Tak jo,poslední článek byl před 7 dny .
No,v minulém článku jsem nadávala,jak nikdo nechce ven.No,teď už je to o něco lepší.Je hezky,takže holky chodí ven.Taky jsem včera a dneska byla po dlouhé době venku s Andy♥
Dneska jsme se natáčely,jak jsme zpívaly některé písničky od 1D . . =DDD ehm..
Dívali jste se včera na Z100 , jak tam byl s nima rozhovor? Ooo,byli úžasní♥ hlavně,jak zpívali.. nebo Liam : 1,2,3 FLICK! :D wuá,miluju je.Kdyžtak odkazy na videa v celém článku :] .
Dneska byla u nás taky babi s dědou na narozky od taťky.Zítra přijede teta a spol. Jenže já nwm kdy se mám učit! Jeden zápis do dějepisu jsem se naučila dneska ráno.Jenže my v pondělí píšeme ze Zeměpisu a z Dějepisu se buď nechám vyzkoušet,nebo píšeme.A v úterý píšeme z celého hmyzu s proměnou dokonalou.Jenže v pondělí se učit nemůžu,protože jedu na hokej.A v úterý taky.
No...a taky už mám naplánovaný pátek a sobotu :D, takže víkend taky v poho.

Blem;blem;blem . . suchej tam a mokrej ven^!

3. března 2012 v 17:10 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Pfff..znáte ten pocit,když je venku hezky a vy trávíte den s tím,že se čumíte na film,protože nemáte co na čtení nebo nikdo nechce jít ven?A když si napíšete na fuckbook status,jestli nechce jít někdo ven,tak ven chcou jít jen ti,co bydlí klidně asi 250 km daleko ? Jo , já jo . Proč sakra já musím bydlet v takové strašidelně nudné vesnici ? Jo, každý nemá tak báječný život . Jo , možná si o mně myslíte , proč se třeba nezeptám sama někoho , jestli nechce jít ven . Jenže já to zkoušela . Ale buď je tam hnusně , zima a nebo se prostě dotyčné osobě nechce jít ven a radši se bude nudit doma u televize ! Dokonce jsem se už stihla podívat na 18. , 19. a 20. díl Pretty Little Liars. A právě teď se mi stáhnul 21. :] Možná bych mohla konečně nafotit tu fotku do toho videa . O jaké video jde ? Jedna nejmenovaná osoba chce udělat video ' One direction ; come to the Czech republic ' . Takže se třeba vyfotíte s papírem,kde je takový nápis, nebo s fotkou a udělat ten nápis v picniku nebo tak :P a pošlete jí to. Ona ke konci března z těch fotek udělá video a pošle jim to . Stejně nepřijedou , ale couž . Po dlouhý době píšu v jeden den dva články . VIDÍTE, JAK SE NUDÍM?! kdybych aspoň měla něco na čtení . . kushandwizdom, love, quote, quotes
ThaynaCamila

Everytime you look away,I look at you.

3. března 2012 v 13:09 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Včera u Nikčithinkheart.gif image by Salisko
Trošku více neaktivní ... no couž.Ve čtvrtek jsem šla s Bařenou vyvenčit Kima a pak jsme šly ke mně na chatroulette atd. :]
Školu nebudu komentovat.
Včera jsem jela hned po škole bůsem do Petřvaldíku k Nikči.Max fakt hodně vyrostl,na to,že to má být takový ten malý yorkšír.A byl strašně hyperaktivní!Bylo fajně.
Co dnes?No..nikdo nechce ven! G r r! A to je tam tak hezky:[.Asi se budu dívat na Pretty Little Liars.Už je 22.díl a já jsem skončila u 17. ! No děs.Takže se chci podívat aspoň na 18. 19. mám v počítači stáhlý.A možná se podívám na AVATAR.Nevím proč,ale dostala jsem nějakou chuť se na to podívat.Ach joo!Chci ven:[.Teď zajdu oběhnout affs.Další zápisek čekejte asi až příští týden:]]:D možná .