Leden 2012

F*ck you,you and u !!!

31. ledna 2012 v 17:01 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Znáte ten pocit,když jste šťastní a za hodinu se to všechno sesype ?
no..o tom později ..

Tak můj blog byl zablokován.Ale ze stránek,jaké jsou uvedené tady jsem nekopírovala.Žádný e-mail mi nepřišel.Snažila jsem se smazat články,ale psali mi to,že to nejde smazat. Naštěstí včera mi konečně odepsali a už jsem zpátky ;) . Nemusím si dělat nový blog . ňuf . Novinka - zrušila jsem rubriku fashion .

Dneska si udělám pizzu na pánvi , no to dopadne . S mamkou jsme po odpoledkách jely nakoupit potřebné věci . No , ty salámy vypadaly dost oschle , tak jsme zajely přes dvě ulice k řezníkovi . Já jela na kole,mamka přešla cestu po svejch , a 2OO metrů před řezníkem nasedla na kolo . No co se nestalo . Taška se jí chytla do kola a mamka se rozplácla přes řidítka na kolo. Hladká mouka se rozthla a začala se sypat doslova všude. Každý se díval , já se s mamkou smála a pak za náma přiběhla paní prodavačky z Trafiky,která je naše sousedka , dala mamce náhradní igelitku :D . No ta vysypaná mouka na cestě je stejně nejlepší ;) .
No, jak už jsem psala nahoře , znáte ten pocit ? Já ho pocítila dneska. A hodně.
Příští pondělí jedeme na lyžák.Já jsem PŮL ROKU domluvená s Dendou a Pájou na tom,že budeme spolu na pokoji . Nikča se mě ptá, jestli by jsme nešly my 3 do šestky , protože jinak neví , s kým by šly. Zeptám se Páji na obědě,ona že super, protože jinak by s náma musela být Bára,která nakonec jede místo Dominika,který za trest nejede kvůli tomu,že rozbil sklo :D . No super . Plánujeme s holkama . Je polední přestávka a jak se jdu přezout , tak za mnou příjde Pája,že tak nemůžeme být,že musíme být s Bárou , že musíme jít na pokoj pro 4 lidi . Tak nic, no . Nikča zase dumá , že by jsme šly spolu a Bára by šla s někým jiným,tak za Pájou jdeme o přestávce.A najednou se dozvím,že místo mě daly Terku a už si to domluvily i u učitelky ;) . To se dozvím ale až potom.Jelikož jak jsem s Pájou mluvila,tak říkala,jestli nechci být s holkama a cosik , už jsem pak neměla náladu ji poslouchat ;) , protože Tereza, že BY SE NÁS TAM TOLIK NEVLEZLO.Jo,docela dost mě to vytočilo,protože jsme byly domluvené půl roku do dnešního oběda !!! A pak najednou jsou s Terezou . Jo , beru to docela jako podraz ;) . Ale jsem s holkama, takže fajn.A pokud se mě Pavla zeptá,jestli jsem nasraná,tak se jí vysměju ;). To by jí mohlo dojít.No každopádně si tím nenechám lyžák zkazit.Sice na pokoji musíme být s Valerií , protože zbyla , ale couž no ^^ . KDYBY BARUNA NEŠLA NA LYŽÁK,TAK BY TO BYLO V POHO .


I'm 13 y.o.

19. ledna 2012 v 13:39 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Konečně je 16.díl Pretty Little Liars na kinotipu♥ Hned,jak dopíšu,půjdu se dívat.
Tumblr_ly1bhdbk4d1qct8rvo1_500_large
Jou,nechtěla jsem napsat článek dřív,než bude 15 komentů. No,tak jsem čekala až bude 14. a 15.jsem napsala já :D .
Jak jde škola? Eh,měla jsem psát ze zeměpisu na celou Ameriku,protože jsem měla nerozhodnou známku.Nakonec jsem řekla,že radši chci 2.Také jsem měla být zkoušená z dějepisu,ale nakonec řekla,že dostanu 2. Ale dějepisářka mě doslova naštvala,protože jsme se s Kik na sebe jen podívaly a ona nás hned seřvala,že se máme rozesadit a za 1O minut mě a Petra seřvala,protože on něco říkal a já se ho zeptala,co říkal a hned nás vyzkoušela -> oba za 4. Jo,co víc si přát ^___^ dvě čtyřky .. a obojí ze zkoušení ') v matice se mi podařila jedna jednička a dvojka,potom jsme psali zase,čekala jsem jedničku,ale zase dvojka[úplně stupidní chyba!] . . Jarek to počítal podle mě , ale dostal za 3 :D oj . No,dneska jsem musela mít referát do fyziky kvůli tomu,že jsem chtěla jít na záchod! Vždycky se mohlo,každého pustil,ale když se chtělo mi,tak že za trest budu mít referát.No,včera jsem na to zapomněla a tiskla to v 9 večer. A na zítra mám celou A4 referát do pracovek nazpaměť. Mám to o heřmánku pravém :D. No,jsem zvědavá,jaké bude výzo,ale budu mít hodně dvojek;)).
animal, beautiful, beauty, black, cat
Byla jsem dvakrát na kopec bobovat.. :D Joo , cca po 3 letech jsem byla bobovat)) :D ale už sníh taje:X ale psali,že se bude oteplovat a o víkendu zase ochlazovat.
Už za 3 týdny jedu na lyžák!
alone, awesome, beautiful, bed, bird

Včera [18.1.] mi bylo 13♥ muhehe..:D jo,konečně jsem se dočkala třináctnin .. :]
Tak já zase povalím,jdu se dívat na PLL - už se nemůžu dočkat :D !!

14.1.2o12

14. ledna 2012 v 10:39 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
No,v planetáriu to bylo super.Sice jsme se učili jen jednu hodinu [Fyziku], ale stejně mě hned z rána učitel naštval,protože říkal,že budeme psát v úterý,ale psali jsme ve čtvrek.No,jsem zvědavá,co dostanu.Potom v bůse byla sranda,seděla jsem s Kik před zadní pětkou,kde byli kluci a pili jsme 69 . . V planetáriu jsem si sedla přes uličku vedle Kristy,ale pak si ke mně sedl učitel s jedním klukem,tak jsem šla ke Kristě a seděly jsme dvě na jednom sedadle :D . Seděly jsme vedle Jarka a Honzy , takže jsme tam dělali bordel. Stejně na tom,na co jsme se dívali už jsme byli ;-)) . Cesta zpátky ale byla ještě lepší.Jelikož potom v pětce seděl jen Honza a Jarek,tak jsme si sedli k nim , vypili Frisco, co donesla Kik [ no takže to bylo vypito hned,protože jsme si daly tak 3 loky každá,Jarek,Denis,Nikča a Saša :D ] a bavili se :D . Jo , dobře se s nima kecá :) . Potom jenom tělocvik a doma ♥. V pátek.No radši nekomentovat, o velké přestávce se děly věci :D ale v hodině jsme krutě naštvali učitelku , která potom přetahovala do přestávky . . a potom, jak jsme byly s holkama na wc,tak nás slyšela,jak se o ní bavíme. Jo,zařvala si,ale jen po Kristě,protože ta vylezla z kabinky jako první,já když jsem jí uslyšela,tak jsem tam zůstala radši do zvonění :D .

Dneska jsem se dodívala na 15.díl Pretty Little Liars♥. Už se těším na další :)) ♥
Co o víkendu? No já si musím udělat na celou A4 referát,který se musím naučit na zpaměť,abych nedostala 3 na výzo.Nechtěla jsem to dělat,ale učitelka mě zařadila mezi ty,co by si ho měli udělat.No tak se to naučím,no .. :D nebudu to dělat nějak složitě .

Užijte si víkend.xoxo.Lussi
pretty little liars

Promazávání Affs

11. ledna 2012 v 17:59 | Lussi;♥ |  About blog
Soooo..rozhodla jsem se promazat spřátelené blogy. Jelikož mám hodně affs neaktivních,nebo nechodí a nebo mě už prostě jejich blogy nebaví :) .
Takže .. nechávám si :
______________________________________________________________________________________
Samantha
Mandy
×
Melli.
xBee
Goldenka
Amálka[i když momentálně není na blogu].
Bee Candies
Tewezka.. ♥

Ostatním se omlouvám,ale bohužel ;).

A když už jsem promazávala A F F S , chtěla bych nabral nové :]. Kdo by chtěl být aff , jen napište do komentů k tomuhle článku :] ..
196019_199661053398577_181272171904132_614783_397027_n_large

P.S.: Tak nějak mě zase chytlo hodnocení blogů,asi zase budu hodnotit blogy ;D. Ale jen , jak bude čas. [Později bude článek,kam se zapíšete,ale můžete klidně aji pod tento článek].

are u kiddin' me ?!

9. ledna 2012 v 17:59 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Bonjour^^ da,líbí se mi nový lay , ale nevěděla jsem jaké dát okraje,tak jsem tam hodila tohle ))

Chtěla jsem tady napsat článek dřív,ale nějak jsem zapomněla heslo a pak mě to na hodinu nepustilo.No tak jsem začala upravovat fotky z foťáku [staré z července a srpna] :D . Jenže co , máte náladu na psaní ale za hodinu už ne , takže jsem se na to vytento . Fotky upravené, ale přidám někdy... jindy :D .

Minulý a tento týden samé písemky 90.gif image by Salisko jou , jak já miluji to období před pololetím . . například v pátek písemka z pracovek - za 3 [:DDD] , sobota zevling , neděle u tety oslava, tam jsem si vzala Zeměpis a papíry na Olympiádu . . . dneska jsme psali ze Střední Ameriky [za 1 určitě] a z matiky[cca za 3] , zítra mám místo odpoledek [což mě naštvalo,protože jsou zrovna sportovky!!] olympiádu v ájině . . >,< moc se mi tam chce !! ale couž no . číst svou práci před uč. Blažkovou a Špačkem? před Blážou se dá,ale před Špakem . . grrr ! a ještě píšeme z Přírodopisu [Korýši a pavoukovci] , + čeština - anonyma,synonyma,homonyma,termíny,větný rozbor ;DD omfg. ve středu [asi] nic, možná slovíčka , ve čtvrtek jedeme do planetária a v pátek písemka z občanky , tam máme mít aspoň dva papíry svého stylu oblíkání - jeezus ! :D + kdo si chce opravit známku z pv [máme tam jen známku z té písky a nebyla ani jedna jednička,takže by každý měl na výzo 4,5,3 atd] má mít referát na zítra určenou léč.bylinu - nazpaměť ! Noo , jsem zvědavá ^^ :D

Musím jít opsat jednu celou A4 do wordu , tak se mějte, napíšu zase asi v pátek . . to budu mít čas. Možná přidám fotky . Mějte see :3legs, sky, space, stars, unicorn

PF 2O12

1. ledna 2012 v 13:19 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Tumblr_lx46m3mstr1qg6h7vo1_400_large

Wuá , čuste :3 jou , u dědy nuda ;D dostala jsem 5oo,- a čokoládu , na druhý den jsem šla k Nikči . Jezuus ten její malinký yorkšírek je úplně ňuňu♥ .