I'm Batman . . . :D

12. prosince 2011 v 19:23 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Chichi.Čau.Mám dobrou náladu Kure *4028* po dlouhé době.Včera jsem se skoro celý den fuck.gif image by Salisko učila(s hodinovýma přestávkama) !670! Nemůžu tomu říkat učení.Každopádně jsem se státy USA fakt! snažila naučit ^o^ .
Ráno jsem zaspala.Sice jsem si to přála,abych prošvihla písemku a psala jí ve středu,ale nakonec jsem se rozhodla,že za těch 15 minut to stihnu!1256!. Ve škole jsem si možnááá napsala takovou malou pomůcku na lavici !811! . Každopádně písemka se (pravděpodobně,podle toho,jak to vidím já) povedla.Většinu jsem si pamatovala - údiv! Nn *2167* Z angličtiny jsme měli psát písemku,každý si hned vystřihával slovíčka a dával je pod obal sešitů !984! , ale jelikož naše učitelka angličtiny/dějepisu je ukecaná, tak jsme s ní CELOU HODINU prokecali o disgrafii atd. , jaké maj ty děcka problémy atd!439! Takže cajk . Matika . Jelikož Krista nebyla ve škole byla na rovnátkách , nechtěla jsem sedět bokem a sama,tak jsem si sedla k Nikči a Saši . Psali jsme malou písemku,z které mám na 99,9% jedničku,takže olalá! I'm happy! *1362* Hudebka a cvička z čejáku se Strakoškou . . Zpívali jsme koledy(nebo spíš měli jsme zpívat) 1134 Nikča celou třídu natáčela a já se mlátila knížkou s Denisem . Taky jsme se dozvěděli,že 22.12. - Vánoční den ve škole , půjdeme do kostela! celá škola , a my budeme zpívat nějakou půlnoční . . hrozná písnička ! 465 Děják taky velice v poho . Přestávka luxusní , až na to , jak jsem šla s Denisem a Vojtou na holčičí WC (ani nevím proč,oni tam prostě chtěli jít se mnou:DDD) , tak jak jsme přišli, spolužačka brečela.Tak prý otravovala Adama s Valerií , kteří spolu kecali,Adam jí šťouchnul a ona přepadla přes aktovku na kachličky.Hned běžela za účou.To se pak řešilo !617! Bohužel jsem nemohla být u toho,jak přišla naše třídní a Pařka do třídy a řešily to tam s děckama,jelikož jsem musela čekat s B. na mamku,která si pro ní měla přijet v hale :/ . Ta mi tam brečela,že bude mít průšvih,že za to nemůže,že to není pravda,co říkal Adam atd. A co mi hned Adam na fb napsal? Normálně se bál,že za to dostane tř.důtku !!! :D nechápu proč )) .. no tak jsem byla ve třídě potom jenom 10 minut.. ve šk.jídelně jsem se jako vždy pořádně nenajedla..:X týývole,tolik toho o škole ))) ouč.
Musím se ještě podívat na příroďák,je možnost,že budu zkoušená,ještě jsem nebyla.A na slovíčka.Ještě nemáme dobranou učebnici z 6.třídy a učitelka jí chtěla dobrat do konce září(lol) .. no tak teď řekla,že do Vánoc.Máme dva velké sloupce slovíček.Hnus.
Tak se tu mějte♥. P.S.: konečně jsem se dokopala dát sem (jednu část) fotek z Polska,tak by potěšilo,kdyby jste se podívali a dali koment!Thx)) here .

P.P.S.: Zítra mám svátek ! ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké články by jsi chtěl/a častěji ?

Lussi kecá ..
Lussi fotí/tvoří ..
Fashion
Citáty

Komentáře

1 girlsmoda3 girlsmoda3 | Web | 13. prosince 2011 v 15:16 | Reagovat

vsechno nejlepsi! :)

2 Lussi Lussi | Web | 13. prosince 2011 v 15:30 | Reagovat

[1]: Děkuju♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama