Prosinec 2011

I'm supermaaaan

28. prosince 2011 v 13:02 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
ahoj :3 tak jak si užíváte prázdniny? já docela fajně
Nepsala jsem , co jsem dostala? Hmm,musím napravit.Dostala jsem triko Supermana a Bazinga,jako vždy ponožky,dvoje legíny,svetr,který je mi skoro malý,mikinu,rasta čepku a šálek,krém,řasenku,knížku Rozbřesk atd..
Hned jsem se musela v Supermanovi a v triku Bazinga vyfotit ,)) viz.celý článek.
letošní Vánoce ale nic moc,jako vždy během hodiny to uběhlo.Večer se dívat na televizi & that's all.
Byla jsem u Kristy v Trnávce,šly jsme na hřbitov-ani nevím proč:D- ale strašně jsme se tam smály jedný věci,kterou radši nebudu zveřejňovat,měly jsme pivo[jéžiš hlavně mi nepiště nic o tom!] , byly u ní a prošly snad celou Trnávku! :D taky jsem byla s Bárou na hodinku ven a potom jsme šly k ní tančit na taneční podložku . Tančily jsme 3 hodiny v kuse. Asi hodinu každá zvlášť a potom jsme si dávaly ty težší a ty jsme dělaly spolu,že jsme si rozdělily šipky. Včera jsem byla zase u Páji , poprvé u nich v novém domě na Dvorku,když má nábytek[jinak jsem tam byla jen,když se to stavělo atd.] , Pája taky dostala tu taneční podložku,tak jsme u ní taky tančily,ale hodně času jsme taky prokecaly..:D potom jsme si dělaly z jedné osoby srandu[šlo pouze o pobavení:DDD],že se na jedné fotce leskne . no a pak z toho vyšlo,že se třpytí jak Edward ze Stmívání :DDDD. Dneska jsem měla jet za Nikčou do Petřvaldíku za jejím novým pejskem,konečně bych ho viděla naživo ale jedeme k dědovi,takže jindy ;x . Takže k dědovi si beru knížku,jinak bych se unudila.
V Rozbřesku jsem na 80.straně[není to moc,ale já taky nemám zase tak hodně času,čtu poslední dobou jen před spaním]. Takže si dnes hodně počtu ;DDD . Ale ano,velice ' miluji ' návštěvy u dědy , kdy se strašně hodně zabavím tím , jak taťka , mamka a on spolu kecaj . no já valím , ahojte a užijte si prázdniny a Silvestra :-* .

22.12.2O11

23. prosince 2011 v 11:49 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Ahoj.Tak jsem chtěla napsat nějaký ten článek o včerejším Vánočním dni ve škole . Těšila jsem se,až si vyměníme dárky,jak se budeme fotit atd. , ale za moc to nestálo. Jen jsme seděli a povídali si, nikdo nevzal hry nebo tak,takže se nic nedělalo . V kostele to byla hrůza,děcka z prvního stupně zpívala koledy a jejich učitelka z družiny tam říkala o Barboře,Lucii atd. :X Takže to nikoho nebavilo.Jo,ani mě ne.Takové věci mě prostě nebaví! No a pak jsme si zazpívali celý kostel půlnoční a šli jsme. Po cestě jsme se koulovali -tajně- , všechny jsem tam zkoulovala , ale Bára mě za to pak vyválela ve sněhu :D . Dostala jsem toffiffee, řasenku , stíny , od učitelky prupisku ( tak, jako loňský rok :D ) , a od Páji takový přívěšek s L . Takže spokojenost :) . No, nějaké fotky jsem nafotila,ale buď jsou rozmazané a nebo tam s holkama vypadáme opravdu divně :D . Takže je sem nebudu dávat .

Musím končit, dneska chci ale ještě napsat článek o Pretty Little Liars , snad mě nepřejde chuť a pustím se do toho :) . Mějte se.
Bestfriend-bokhe-in-love-love-pitcure-favim.com-243236_large

Christmas photo.

23. prosince 2011 v 10:59 | Lussi;♥ |  Lussi fotí/tvoří
Čau . jen jsem chtěla tady dát 3 originálně neoriginální fotky ')) - mě .
a taky kdo má dailybooth , tak si mě přidejte ^^ - můj profil .

Merry Christmas & Happy New Year . .

21. prosince 2011 v 17:10 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Jsme dneska zpívali v Aj:D

Tak jsem zpátky.Ježiš.Teď jsem viděla téma týdne.V.Havel.Jo,udělal toho hodně,během 7 minut zveřejněné zprávy na novinkách byl FB celý za*****ý o Havlovi..Joo,vím,co udělal atd. Ale už mě to prostě nebaví.Všude,kde se podívám je Havel.Jestli mi tady někdo napíše,že to byl významný člověk atd. , proč to nechápu atd. , tak mu/jí ruky zlámu!! :D

Konečně sníh♥ včera u nás trochu sněžilo.Ale jen chvíli přes noc a to bylo skoro nic.Dnes však celé dopoledne-odpoledne chumelilo♥ Pořád jsem se musela dívat z okna na tu krásu♥ Konečně mi to příjde jako že budou Vánoce )) Zítra jdeme do školy na 8 , spojíme stoly , budeme si povídat, jíst cukroví,rozdávat dárky atd. V 9 jdeme do kostela(ježiši..:D) a na konci představení děcek si celá škola zazpívá půlnoční ..Bude to hezké podle mě:). Chci si zítra vzít sukni s legínama a návlekama ,ale nevím,jaké tričko k tomu )) :X taky si s Nikčou bereme Santovu čepku a beru foťák,tak se budeme fotit,jako dneska..:D (viz.fotky c.článek)


Inteligentní titulek .

13. prosince 2011 v 18:29 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Wuá,jsem happy!:D další den. No,a zítra to bude na dvě slova,už to vidím,jak to půjde z kopce..:D Každopádně dneska nám odpadl příroďák♥ Ale máme ho zítra,takže nic moc:DD z fyziky jsem dostala 1♥ z matiky 1- :O , jelikož jsem dělila,místo násobila(debil) .. odpolední sportovky úplně boží,ale bolí mě nohy:X s Andy jsme dneska v pohodě kecaly,takže je to asi mezi náma zase fajn)) .. Pája mi napsala na fb o mír a psaly jsme si jako kdysi .. :) takže taky fajn . Ale musím si dát trochu pauzu s počítačem,blíží se Vánoce,budu muset uklízet,dopéct cukroví a hodně se učit.Přírodopis,angličtina,když chceme dohnat knížku,tak si musím máknout. Potom budu mít referát z dějáku,pak básničku , no jeej .. :D Takže do neděle cca tady nebudu . Potom popíšu.. tak se mějte,ahoj .
P.S.: Děkuji Verči za přání k svátku :)
[Edit 14.prosince] - vážně mě vyzkoušela z přírodopisu.naštěstí jsem se to učila minulou přestávku,kdy jsem myslela,že mě vyzkouší,ale nevyzkoušela a přestávku před vyzkoušením.Akorát jsem neuměla zástupce.Xmas_bear-500x500_large

I'm Batman . . . :D

12. prosince 2011 v 19:23 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Chichi.Čau.Mám dobrou náladu Kure *4028* po dlouhé době.Včera jsem se skoro celý den fuck.gif image by Salisko učila(s hodinovýma přestávkama) !670! Nemůžu tomu říkat učení.Každopádně jsem se státy USA fakt! snažila naučit ^o^ .
Ráno jsem zaspala.Sice jsem si to přála,abych prošvihla písemku a psala jí ve středu,ale nakonec jsem se rozhodla,že za těch 15 minut to stihnu!1256!. Ve škole jsem si možnááá napsala takovou malou pomůcku na lavici !811! . Každopádně písemka se (pravděpodobně,podle toho,jak to vidím já) povedla.Většinu jsem si pamatovala - údiv! Nn *2167* Z angličtiny jsme měli psát písemku,každý si hned vystřihával slovíčka a dával je pod obal sešitů !984! , ale jelikož naše učitelka angličtiny/dějepisu je ukecaná, tak jsme s ní CELOU HODINU prokecali o disgrafii atd. , jaké maj ty děcka problémy atd!439! Takže cajk . Matika . Jelikož Krista nebyla ve škole byla na rovnátkách , nechtěla jsem sedět bokem a sama,tak jsem si sedla k Nikči a Saši . Psali jsme malou písemku,z které mám na 99,9% jedničku,takže olalá! I'm happy! *1362* Hudebka a cvička z čejáku se Strakoškou . . Zpívali jsme koledy(nebo spíš měli jsme zpívat) 1134 Nikča celou třídu natáčela a já se mlátila knížkou s Denisem . Taky jsme se dozvěděli,že 22.12. - Vánoční den ve škole , půjdeme do kostela! celá škola , a my budeme zpívat nějakou půlnoční . . hrozná písnička ! 465 Děják taky velice v poho . Přestávka luxusní , až na to , jak jsem šla s Denisem a Vojtou na holčičí WC (ani nevím proč,oni tam prostě chtěli jít se mnou:DDD) , tak jak jsme přišli, spolužačka brečela.Tak prý otravovala Adama s Valerií , kteří spolu kecali,Adam jí šťouchnul a ona přepadla přes aktovku na kachličky.Hned běžela za účou.To se pak řešilo !617! Bohužel jsem nemohla být u toho,jak přišla naše třídní a Pařka do třídy a řešily to tam s děckama,jelikož jsem musela čekat s B. na mamku,která si pro ní měla přijet v hale :/ . Ta mi tam brečela,že bude mít průšvih,že za to nemůže,že to není pravda,co říkal Adam atd. A co mi hned Adam na fb napsal? Normálně se bál,že za to dostane tř.důtku !!! :D nechápu proč )) .. no tak jsem byla ve třídě potom jenom 10 minut.. ve šk.jídelně jsem se jako vždy pořádně nenajedla..:X týývole,tolik toho o škole ))) ouč.
Musím se ještě podívat na příroďák,je možnost,že budu zkoušená,ještě jsem nebyla.A na slovíčka.Ještě nemáme dobranou učebnici z 6.třídy a učitelka jí chtěla dobrat do konce září(lol) .. no tak teď řekla,že do Vánoc.Máme dva velké sloupce slovíček.Hnus.
Tak se tu mějte♥. P.S.: konečně jsem se dokopala dát sem (jednu část) fotek z Polska,tak by potěšilo,kdyby jste se podívali a dali koment!Thx)) here .

P.P.S.: Zítra mám svátek ! ♥

Lussi fotí/tvoří × Polsko část I.

11. prosince 2011 v 18:39 | Lussi;♥ |  Lussi fotí/tvoří
Dokopala jsem se dát sem fotky z Polska.Ale je jich poněkud hodně a nechci je dát všechny do jednoho článku,tak to rozdělím na 2,nebo možná 3 části . Takže . . . první část. . . Muck!

L O L ))

11. prosince 2011 v 12:55 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
superman
víte někdo,jaký je to divný pocit,když máte kamarádku a najednou s vámi přestane mluvit , udělá si narozeninovou oslavu , pozve tam různé holky,ale mě ne..A to ještě nedávno říkala,že patřím mezi ty nej .. teď už mě ani nepozdraví . Když už,tak to je minimálně .. A co je nejhorší --> facebook . . G r r! Proč jsem si ho vůbec tehdy založila? Proč jsem kámošky přemlouvala,aby si ho taky založily?! Od té doby to jde vše do sraček :/// když člověk vidí ty statusy, jak si to užily . . atd . . někdy si aji určité osoby takové statusy dávají naschvál :X couž , no . . na Vánoce jsem si s ní chtěla dávat dárky. byly jsme domluvené . byly jsme domluvené, že budeme spolu chodit bruslit atd. . ale jako vždy,když člověk plánuje dopředu,vždy se to podělá . . ale co, jak ty ke mně,tak já k tobě.. to , že už aji ty o mně říkáš, že jsem prcek . . to už mě docela zarazilo :/ vždycky jsi mě hájila,když o mně někdo něco takového říkal. a od té doby,co se Andy baví s Anďou, tak ty za nima furt dolízáš a děláš,že se s ní teš bavíš :X a najednou jsi proti mě? .. O M G . . mysli si to chceš, no .. pořád říkáš o Andy,jaké jste BFF , při tom kdyby jsi věděla,co o tobě Andy říká ;) .. a hlavně o tom ''BFF'' vašem:DDDDD .. nejvíc se směju,jak jsi naivní . . Až budeš zase ta stará Pája,tak se ozvi ;).
Tumblr_loye0ourtt1qi2lt7o1_500_large_large
trochu jsem se musela vykecat. . :// Sorry . .

P.S.: Máte někdo DailyBooth ?

[Edit 17:11] - musím se učit :XX ale mě se nechce.Navíc všechna města z USA se už prostě nestihnu naučit.. G r r :X Budu upravovat fotky(pravděpodobně asi ty z Polska) a pak je dám sem:P Chtěla bych ještě dnes,ale nevíím ..

G r r . . nebudu tady. .

7. prosince 2011 v 14:02 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Ahoj.No,chtěla jsem tady chodit častěji,ale ... rodiče se pohádali a je to teďka takový divný . Taťka mi vzal noťas, kvůli 3 z celohodinovky z matiky . . teď jsem sice na něm,protože si opisuji dialog,co mám v kompu,ale jinak jsem na founu a tam se mi na blog moc psát nechce.. :D Takže se omlouvám :/ :) nevím , kdy se vrátím. možná někdy napíšu přes segřinin komp, na který se dostanu jen tehdy,když jde ven. . a nebo to zkusím před foun . . . :) mějte se! pěkný svátky.aspoň vám.
Tumblr_lvt0db2wii1qddmm8o1_500_large

[Edit : 17:33] - yahaha,jsem tady!:D Jdu hledat nějaké pěkné fotky fashion. Když hlasuje nejvíce pro to,aby tady bylo více fashion )) -i když aji Lussi tvoří a fotí- ale to asi příště;)