Říjen 2011

You make me happy... <-- tak určitě:D

10. října 2011 v 14:01 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Konečně mám trochu času tady napsat.Nebo spíš nálady?

No.. ve čtvrtek jsem měla jet se Sašou a Nikol na pizzu.Ale jelikož mamka měla odpolední,tak jsem neměla peníze a tak jsem šla ven s klukama a Bárou.Šli jsme do kukuřičného pole a tam různě dělali kraviny, běhali atd..:D V pátek..Nuda..pršelo a pršelo .. nic se nedalo dělat.V sobotu jsem měla jít zase s klukama a Bárou ven,ale pak přijela aji Pavla s Terkou a kluci po chvíli odjeli a zůstal s náma Jarek:D. Pak odešla Bára,bo byla zima a přišla Katka:D . A šli jsme do pole , kde to byl fakt kentus..:D takové bahno)) :DD a pak jsme hráli schovku :D je vážně nejlepší,když sedíte v křaku , člověk , co piká se na Vás dívá a nic.. :D a pak mi Terka začala říkat smraďochu,protože tam ten křak prý smrdí , i když já nic necítila.. :DD a já tam byla skoro furt..)) pak,jak se Terka běžela schovat zakopla o lavičku a přepadla přes ní .. a já se za ní otočila,řekla , jestli je v pohodě a začala se nechutně moc smát:DDDD , já vím,je to hnusné , ale když ona tam tak zajímavě ležela a ta rána byla tak dutá!:DDDD Nakonec jsem šla jenom já k Páji :D ..

Ohledně školy? Mamka se mi včera podívala na žákovskou.Jelikož jsem si jí schválně na některých stránkách natrhla,schovala jsem matematiku do skříně..:DD takže matiku neviděla:P .. Ale viděla tu druhou 4 , 3 a 5 .. :D takže začala,že na komp hodinu denně a že se budu šprtat.. Jo , jen tak mimochodem,jak jsem říkala o těch písemkách)) .. z Přírodopisu 2 a ze Zemáku 1 ♥ ... uuuuh !! :D

Dneska ve škole to bylo best..ale o tom zase příště,protože se musím jít učit:DDD čusík

You_make_me_happy_by_azrabegzadic-d4ce57v_large

Hlas?

9. října 2011 v 11:45 | Lussi;♥ |  About blog
Ahoj,jelikož nemám moc času,napíšu až večer..Jen potřebuji hlas

děkuji moc.

Kaštánky = money ! :DD

5. října 2011 v 17:55 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Čau.Jak se máte? Prvně bych chtěla poprosit o hlas tady pro Lussi , s předmětem, ve kterém se hodně kreslí... ano,je to výtvarka))děkuju.

V pondělí jsem jela s Andy sbírat kaštany.Byly jsme v Petřvaldíku,na mojem spešl místě,u ranče aji u budovy,kde se bude dělat pravděpodobě pizzerka(těšing♥). Máme každá za ten den min. 15kg . Taky jsme si zjistily,kde a kdo to sbírá . Zítra to asi odnesu)) .. Neskutečně mě po pondělku bolely záda,ruce a nohy a chtělo se mi spát.Ale večer jsem se ještě musela podívat na příroďák (jenom jsem si to přečetla:XX) a podívat se na ulici a comeback.. v úterý ve škole jsme psali z češtiny a přírodopisu.Z češtiny asi 2 a z příroďáku 2/3 , ale to se dozvím až zítra..Odpoledne jsem byla venku s P. a Andy .. Andy jsem koupila čokoládu k svátku :D Dneska ve škole? Psali jsme ze zemáku a matiky.Matika jednička,při horším 2 .. na 3 snad ne,jelikož mi chybělo jen jedno cvičení .. snad mám ostatní dobře..zemák?taky by mohl dopadnout na jedničku..Měla jsem jít dneska odnést s Andy kaštany,ale nakonec jela asi s mamkou a já půjdu zítra)) .. trochu jsem se učila matiku a děják .. a dívám se na HIMYM ♥ , po dlouhé době))..
Dneska končí soutěž , ve které jsem přihlášená (na scene-core.blog.cz) . Tak zítra jsou výsledky,tak jsem zvědavá.. Aji Andy do toho šla..uuh,byla by sranda,kdyby jsme něco vyhrály))..ale pochybuju!
Taky je u Vás taková zima? Hlavně ráno .. :XX hrůůza..

Fotka?z července! moje úplně první fotka mým foťákem..kvalita,že ano?:DDDD

prosím hlas))..

3. října 2011 v 19:33 | Lussi;♥ |  About blog
Čusínek,jenom tak skokem.. :)) , prosím hlasujte pro mě (Lussi-Výtvarka)


Venku léto,v kalendáři podzim a na letáku Lidlu: Vánoce se blíží . . .

2. října 2011 v 18:29 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..

Čau.Prvně moc děkuji za komentáře sice číslo 13 není moc velké,ale za 13 komentářů jsem strašně ráda♥.
Mohli jste si všimnout ( i když pochybuji ) , že jsem vyměnila dvě affs 866 . Mezi favourite jsem dala Catherine,která obíhá pravidelně,nebo aspoň si píšeme 1237. Za to Geminy jsem dala do normálních affs. Promiň,ale ani sis nepřepsala mou novou adresu blogu , a to jsem na tomhle blogu od DUBNA ! Ani nechodíš na můj blog.Já na tvůj jo.

Ano,je to song z reklamy))

Včera (1.října! za ''chvíli'' je Halloween!! :D) jsem byla s mamkou sbírat kaštany.Jely jsme prvně ke statku,ale tam byly nějaké dvě děcka s mamkou,tak jsme toho moc nenasbíraly a jely do Petřvaldíku,kde jsme nasbíraly 16 kg. Pořád tam nějaké kaštany padaly ze stromu! :D Jeden mi spadl aji na hlavu!! Bolelo to :X . Potom jsme se s mamkou rozhodly,že jí vlezu na záda a budu třást s větvema..ano,další kaštany mi padaly na hlavu a na záda..:DDD potom jsem házela na ně klacky , dokonce jsem se většinou aji trefila,což se divím :D .

Dneska jsem si jen přečetla zápis z Dějepisu.Asi se nechám vyzkoušet.Docela si to pamatuju.Ještě se to budu učit:). Snad mě vyzkouší jen ze Slovanů a ne aji z toho,z čeho jsem dostala 4 ! Mějte se,Pá^^
Tumblr_llzq1piqpi1qcs7pgo1_500_large

P.S.: Nechcete se někdo přihlásit do SONG ? Já se tam přihlásila s Avril Lavigne / Wish You Were Here .. :D kdyžtak tady