NATO ♥

22. září 2011 v 19:59 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Dobrý večír ^^
vuá. . včera jsem byla venku s Pájou,Bárou,Mončou,Andy,Tomišonem a Dominou . . dohodli jsme se ,že v sobotu spolu zajdeme na NATO , my s Pájou si zajdeme na číňany a Domina koupí mi a Andy cukrovou vatu,i když pochybuju,že tam bude! :D. Těšing♥.a pak jsme se s holkama domluvily,že si koupíme tylovou sukni♥... (viz.obrázek dole,kterou chci♥)

Ve škole jsem z ájiny ( počitatelná , nepočitatelná ) dostala 1 ♥ .. a dneska jsme měli přepadovku z Dějepisu, jeden zápis jsem se naučila o přestávce, o Chlodvikovi jsem opsala ze sešitu a ostatní jsem si pamatovala z hodiny. Učitelka říkala,že to zatím vypadá na jedničku a pak jsme se spolu bavily a říkala,že se asi dobře učím .. a tak jsme se začaly bavit,že mě baví víc angličtina,než dějepis (uč. nás má totiž na tyhle dva předměty ;) ) A pak říkala,jestli nechci jít na gympl a nebo jestli nepřemýšlím s Evkou , že by jsme šly na jazykovku .. a pak se ptala po ségře , kde chodí vlastně na střední a jak jí jde angličtina a tak podobně :D .
V tělocviku mě to neskutečně na*ralo !. Máme tělák se šesťačkama a já skončila s těma největšíma lemrama z naši třídy . . hrály jsme frisbee . A ony,místo toho , aby hodily spoluhráčce,co je bokem , tak ony hodí spoluhráčce,která je v hloučku protihráček !! Debilita !! ani neumí chytat , házejí 2 metry od tebe !! .. a pak mě naštvala Blana,jelikož,když jsem měla frisbee,tak byla ode mně asi 20cm , při tom má být ode mně metr .. takže jsem nemohla udělat ani krok a když zvedla ruky,tak mě praštila,kráva blbá! :D

Dneska jsem byla venku prvně s Pavlou a Tomišonem .. pak jsme jely čekat na zastávku na Andy(už bez Tomáše) .. přišla o 15 minut později ! :D a jely jsme na Dvorek,kam se Pavla bude stěhovat a hledaly její 'prej tylovou sukni' :DDD nakonec z toho vyšel nějaký divný hadr.. :DDD
no a pak jsme se tak nějak bavily a nějak se najelo téma,že budeme u nich spát na Silvestra:DD a začaly jsme úplně plánovat :DD , doufám,že to mamka dovolí . I když .. taťka by byl na Silva sám doma :/ , jelikož mamka má noční ..

Mamka dneska jela na kole do Brušperka ke kadeřníkovi a má to úplně moc krátké :[ .. hrozné:D .


Tylová sukně s broží

takovou chci♥.. snad mi jí mamka koupí:DD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Catherine Catherine | Web | 24. září 2011 v 18:14 | Reagovat

Ahoj, prosím tě , na mém blogu je důležitý článek: http://step--to--luck.blog.cz/1109/pause omlouvám se za zkopírovaný komentář.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama