Září 2011

chci omezit komp .. ))

29. září 2011 v 19:00 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Čusínek,
jak se máte? Jo , včera byl svátek, aspoň jsem si odpočinula o.O ..
ne,to byl vtip.. vůbec jsem si neodpočinula )) .. měla jsem jet do Zoo nebo k nějakému rybníku grilovat a rybařit( i když jsem to nikdy nedělala) s Bárou,ale nakonec jsem nejela.. A jela jsem za Kik do Trnávky.Tam jsme cca 2 hodiny sbíraly kaštany..:D plánujeme,kde to odnést)) pravděpodobně do Jistebníku, tam je kilo za 10,- .. za to v Petřvaldu za 2,- ! :DD pak jsme se projížděly na kole v lese.. přes různé kopce atd. :DD , člověk si připadá , jako na BMX dráze:DDD a pak jsme jely pro Anet a jely do Mošnova za Filipem a Tomášem,s kterým jsem se vůbec neznala:D. No ale v pohodě,ale byla zima)) .
Dneska jsem ve škole byla zkoušená s Honzou z dějáku,jelikož on je druhý a já devátá ... za co? za 4 . Prý očekává opravu,nasrat. !! Normálně se mi tam vrhly slzy do očí,protože jsem tam stála jak tvrdé Y a nic nevěděla.. V lavici mi tak 4 slzy spadly,jelikož,až mamka ty 4 a 5 zjistí,zastřelí mě.Doslova.Dostanu zaracha a všechno )) .. takže se plánuju fakt učit! Tak mě napadlo,že tady na blog budu chodit jen obíhat a psát komenty,odepisovat a psát budu jenom v sobotu , výcuc z týdne a tak.. a někdy bych mohla napsat aji přes týden,když budu mít čas a nic na učení. Facebook chci taky omezit.Sedím tam hodně,když se nudím,místo toho,abych se učila.Ani nevím,proč tam sedím,když se tam tak hrozně nudím . !! taky chci spíš více chodit ven))ale hlavně se učit.Potřebuji si ty známky spravit,jelikož 4 na začátku,to je hnus)) ..
Dneska jsem byla v parku a na kukuřičném poli s Vojtou,Jarkem,Pájou a Káčou )) :D nejlepší ty honičky na poli!:D a pak dělali blbosti..
No já valím , mějte se. čááu ))

24.9. | Day N A T O

25. září 2011 v 14:19 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..

Čau , čau !


V pátek jsem šla ve 4 ven s Pájou a Zuzíkem ( její králík ) :D , šli jsme do parku a pak ke mně. Zuzíka jsme pustili ke mně do pokoje,aby si poběhal a my jsme šly na facebook, potom jsme Zuzíka radši odnesli domů a zase šly k nám,dívat se na ulici 906 Daly jsme si k tomu Bersi a brambůrky :] . Potom jsme se dívaly na http://robotique.blog.cz/ , na boty ♥ :) . A hrály The Forest Temple . Nejvíc jsme se u toho nasmály,jak jsme nemohly pořád udělat jedno kolo a dělaly ho 11 minut, já jsem jednou úplně zařvala :DDD boží řev to byl ! :D

Včera jsem byla s děckama na NATO :) . Nakonec se k nám přifařil aji T. Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/71/1271.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Sraz jsme měli na dřevu u cukrárny,bohužel D. nedorazil , s Andy jsme si dělaly srandu a říkaly jsme,že nás podrazil a zranil naše city , měl nám koupit cukrovou vatu !811! . Šli jsme kolem řeky , přes les a přes pole . Na poli mi pořád letěly do vlasů nějaké malé mušky, mrchy jedny !439!! Šli jsme si projít stánky,já si koupila šmoulí cukrovou vatu .. P. mi jí skoro celou snědla 76!617! . Pak jsme se šli dívat na Turkish Stars ♥ , pořád jsme s Andy říkaly blbosti , jako že tam je Okan , že mi zamává a tak podobně :D . Dokonce udělali na obloze srdíčko♥ , škoda, že jsem si nakonec ten foťák nevzala :( . Potkali jsme tam taky Kelima !
Jedna babka , co stála vedle mě mi pak řekla,ať z toho plotu seslezu , že nevidí .. Tak jsem pak skoro vůbec neviděla já ! Jak představení skončilo,šli jsme dál . Monča si koupila takové kuličky v čepičce,kterou dala potom Andy. Ta čepička je děsně sexy♥!! :D Pak jsem si koupila s T. a P. čínské nudle♥, joo , měli je jako loňský rok dobré♥ :PP ,taky nás pořád někdo po cestě z5 zastavoval,kde je Petřvald,kde jsou,kterým směrem je Mošnov apod.. :DD jedna paní chtěla jít dokonce z Mošnova do Karviné pěšky a myslela si,že je to cca 2 km!:DD polka,no..:DD

Dneska nám lítají letadla nad barákem. Takže učení asi nepůjde zrovna nejlíp :D . Mohla jsem jít ven,ale moc se mi tam nechce. Tak si budu dělat školu a tak :] . Mějte se fanfárově :-** | Lussi ^^

P.S. : Plánuju nový lay ;) , možná bych mohla zase něco přidat do fashion nebo citátů.
Uvidíme,jak se mi bude chtít.. :DDDNATO ♥

22. září 2011 v 19:59 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Dobrý večír ^^
vuá. . včera jsem byla venku s Pájou,Bárou,Mončou,Andy,Tomišonem a Dominou . . dohodli jsme se ,že v sobotu spolu zajdeme na NATO , my s Pájou si zajdeme na číňany a Domina koupí mi a Andy cukrovou vatu,i když pochybuju,že tam bude! :D. Těšing♥.a pak jsme se s holkama domluvily,že si koupíme tylovou sukni♥... (viz.obrázek dole,kterou chci♥)

Ve škole jsem z ájiny ( počitatelná , nepočitatelná ) dostala 1 ♥ .. a dneska jsme měli přepadovku z Dějepisu, jeden zápis jsem se naučila o přestávce, o Chlodvikovi jsem opsala ze sešitu a ostatní jsem si pamatovala z hodiny. Učitelka říkala,že to zatím vypadá na jedničku a pak jsme se spolu bavily a říkala,že se asi dobře učím .. a tak jsme se začaly bavit,že mě baví víc angličtina,než dějepis (uč. nás má totiž na tyhle dva předměty ;) ) A pak říkala,jestli nechci jít na gympl a nebo jestli nepřemýšlím s Evkou , že by jsme šly na jazykovku .. a pak se ptala po ségře , kde chodí vlastně na střední a jak jí jde angličtina a tak podobně :D .
V tělocviku mě to neskutečně na*ralo !. Máme tělák se šesťačkama a já skončila s těma největšíma lemrama z naši třídy . . hrály jsme frisbee . A ony,místo toho , aby hodily spoluhráčce,co je bokem , tak ony hodí spoluhráčce,která je v hloučku protihráček !! Debilita !! ani neumí chytat , házejí 2 metry od tebe !! .. a pak mě naštvala Blana,jelikož,když jsem měla frisbee,tak byla ode mně asi 20cm , při tom má být ode mně metr .. takže jsem nemohla udělat ani krok a když zvedla ruky,tak mě praštila,kráva blbá! :D

Dneska jsem byla venku prvně s Pavlou a Tomišonem .. pak jsme jely čekat na zastávku na Andy(už bez Tomáše) .. přišla o 15 minut později ! :D a jely jsme na Dvorek,kam se Pavla bude stěhovat a hledaly její 'prej tylovou sukni' :DDD nakonec z toho vyšel nějaký divný hadr.. :DDD
no a pak jsme se tak nějak bavily a nějak se najelo téma,že budeme u nich spát na Silvestra:DD a začaly jsme úplně plánovat :DD , doufám,že to mamka dovolí . I když .. taťka by byl na Silva sám doma :/ , jelikož mamka má noční ..

Mamka dneska jela na kole do Brušperka ke kadeřníkovi a má to úplně moc krátké :[ .. hrozné:D .


Tylová sukně s broží

takovou chci♥.. snad mi jí mamka koupí:DD


I'm SUPERMAN ! ^^

19. září 2011 v 17:39 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Čau .
Nemám čas na blog . Nebo náladu . Nebaví mě psát . . :X Je toho celkem dost, co bych měla psát ,ale už to není takové,jako ze začátku .. že jsem psala každý den a bavilo mě vám sdělovat moje zážitky.Jenže teď jsem aji líná promyslet článek a napsat ho .. :DD teď mám celkem náladu , nebo spíš čas něco napsat ')) , jelikož si volám s K. a konečně jsem jí vysvětlila matiku ! :D

ŠKOLA? Už jsem dostala 4 a 5 :D áno , áno . . 4 z matiky, jelikož učitelka je *píp* , protože ani nevysvětlila,jak to máme udělat. Měli jsme dát nějaké příklady do čtverečků a nebo do koleček !! Kdo se v tom má __ vyznat ? :D No a dneska za 5 , protože jsem 2x nepřinešla úkol do cvika z čejáku , tak mám zatím 5 , než ho donesu..:DD aspoň,že jsem se včera našprtila zemák (Ameriku) a nakonec se nechala vyzkoušet. Každý mě doslova prosil,ať se nechám vyzkoušet,že to neumí :D. A každý mi říkal supermanko :D . Viz. pod perexem ;)

Fu*k school !

8. září 2011 v 17:19 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..

Čau ?

Ah,ano,omlouvám se,že jsem tady nebyla 4(?) dny 1337 , teď určitě oběhnu affska [: .
Vidíte nový lay? yeah..* superman se mi vždycky líbil1412 při pohledu na tu fotku jsem naštvaná,protože
jsem mohla mít z Řecka supermana tričko ♥ , bohužel nemám , bylo moc drahé 76 Naštve to ... áááno , ááno ..

Proč tu nejsem ? Důvodem je škola. Rozhodla jsem se,že se letos fakt budu učit! v pondělí to bylo fajn,jenom jsme linkovali apod. , o přestávkách s holkama♥ , jen třídní říkala,že mamka si měla zajít pro povolení , když jsme jeli do Řecka !1421! jajx , byly to jen dva dny, a to ještě jenom ty , kdy se dělá velký prc 465 ! :D odpoledne jsem jela s Pájou na koupák do Příbora.. pravděpodobně letos naposledy ;) :/ byly jsme v aquazorbingu , bylo to božíí♥ . Úterý ? šla jsem s Pájou a Jessi ven .. když jsme přecházely takový polorozpadlý most , Jessi nechtěla jít , ale vždycky jsme na ní tak 5 minut čekaly a nakonec jí dokopaly až na druhou stranu S. včera škola ještě v pohodě,odpoledne jsem jela s Lukášem,Nikčou,Bárou a Pájou do Jistebníka na pizzu♥ na šunkovou... tééda,tam bylo ale kukuřice o.O , byla opravdu dobrá♥ , příště zajedeme zase , tentokrát na Havai :P .. byli jsme tam pak chvíli v parku,vedle měli Jistebničtí hasiči (děcka) trénink,tak jsme se dívali .. Když jsme jeli kolem nich,každý se na nás díval ! :D Hlavně Kuba (s kterým se znám z erbovek) a Vojta (s tím se znám od vLubiny,líbí se Bařeně :D ) . Dneska .. škola byla už horší .. měli jsme sice na 8 .. :D ale couž. ve fyzině jsme opakovali a řešili Rachůnka , Marka a spol .. (nebudu tu k tomu psát.. jen pár věcí k tomu .. s mamkou jsme z toho úplně v prdeli .. hokej je můj oblíbený sport.. mamka brečela 2 hodiny :DD nejvíce mi je líto Marka,kvůli toho děcka :// ) , v matice nás učitelka seřvala,že jsme prý v chování v hodinách nejhorší a že jestli se tak budeme chovat dál,tak ti,co měli loni 3 na výzo,budou mít leto 4/5 a takové tlachy :XX 906 . V anglině jsme měli psát,naštěstí jsme nepsali .. tss a já se na to tak pilně v matice učila ! :DDD , v dějáku .. jajx , po dlouhé době jsem v dějáku poslouchala.. když máme teď na děják Blážu,tak ta se tak dobře rozkecává..:D , je vidět,že jí to baví ;) :D . ale ty zápisy ! :D dlouhé jak ___ ! a ani to po ní nejde přečíst.. !499! Andy se se mnou,Kristou a Pájou nějak nebaví..sotva nás dneska pozdravila.. :D ale před chvíli jsem byla v Hrušce a tam jsem jí potkala se segrou,tak jsme se pozdravily :) . za chvíli valím na pudink :DDDD , tak se tu mějte na dobu neurčitou zase mějte ;)) P.s: nemám čas,takže nebudu psát každý den.. Aloha !


I ♥ Greece - Leptokaria !

4. září 2011 v 12:29 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..

Čááááu ^^ ,


tak včera o půl jedné odpoledne jsem se vrátila ♥ , čekaly jsme ale do půl 2. s mamkou a segrou na taťku,až přiveze auto.Takže nějak postupně . Měli jsme vyjet v 6 hodin ráno. Ale o půl 11. večer nám zavolali,že se jim pokazila ventilace , že to spravují , a že odjezd se odkládá .. Mamka už to viděla špatně . Nakonec jsme jeli o půl 12. v poledne.Seděli jsme v dvoupatrovým bůsu nahoře♥ , což jsem chtěla .. Jeli jsme 24 hodin . Vůbec jsem se nevyspala.Segra se furt roztahovala :D , navíc tam svítily takové malinké modré světýlka,co jsou nad sedadly :X ! a po jedné přestávce, co byla v 9 večer nám pustili HP 1 ale šel jenom zvuk :DDD , nevím , jak to hrálo dole , ale tam myslím obraz šel , když jsem tam šla. Ubytování .. no, ta sprcha byla normálně na facku :DDD , já s ní chtěla hodit o zeď,jak jsem jednou chytla nerva.. ! ale prý to tak mělo více hotelů,co jsem slyšela teda :) . Ta sprcha prostě skoro netekla.. tak máte vy sprše takové ty tečky,kterýma teče voda,tak tam teklo tak 10 z nich a teklo to po jedné té straně .. tak jsem většinou používala jen ten kohoutek.. ale někdy to šlo :] . Pak jsem se zarazila znechucením,že celý balkánský poloostrov má systém se záchodem,že nesmíš toaleťák vhazovat do hajzlu,jinak by se to ucpalo .. :DDDD tos musela hodit do koše,který má být vedle WéCka .. :D naštěstí to není jako u nás, a popeláři tam jezdí každý den,takže to tam nesmrdí :D . Bylo tam skvěle,až na to,že tam večer není tak živo,jako v Turecku ,že tam nemají diskotéky.Byla tam jen jedna!:D Taťka segře koupil takový ten velký kruh , páč ho strašně chtěla . A jak segra na něm jednou byla a já plavala u ní , tak si všimla jednoho kluka a řekla : '' oo, nějaký kunda-chlapec'' . Připravaly jsme blíž ... fuj :DDDD ale ten synek připraval za náma a začal se bavit se segrou anglicky (byl to Řek). Pak tam připlavali ještě dva. Ten,s kterým mluvila měl 17,ten nejvyšší , kterému se segra líbila měl 19 a ten třetí měl 15. Na druhý den se s ní chtěli sejít na pláži,ale segra se jim vyhýbala :DDD , ti kluci šli dokonce ke sprše,která byla poblíž naší deky a sledovali nás :DDD , nakonec,jak jsem šla se segrou do vody,jsme je potkali a pozdravili se. Na další den zase s tím klukem kecala a on jí řekl,ať je na druhý den na pláži .. ale oni tam nebyli ;) . V úterý tento týden byl řecký večer. Za to,že jsme se naučili řecký tanec (strašně lehké,jenom házíš nohama na stranu a děláš kroky:DDDD ) jsme dostali večeři (mořské hnusy nebo špízy :DD ) . Taky jsme dostali litr džusu a půl litra vína.Segra se tam do doby,co za ní přišel jeden chlap nudila. Šel s ní tančit a furt tam s ní točil dokola apod. (byl ožralý jako prase:DD ) . A po půl noci (noční klid) jsme museli jít na zábavu do San Lorenza . Tam každý dostal panáka a baby ještě jeden drink. Dooobře se tam kalilo♥ . No, odešli jsme už ve 2 hodiny , páč jsme o půl 10. jeli na výlet . Jeli jsme k takovým jezerům , které mají hodně soli a když si lehneš na vodě,tak tě to úplně nadnáší :D , a dole bylo ''zázračné bahno'' , fuj , když jste v tom šlapali,tak to bylo,jako kdyby jste šlapali v hovnech :DD . Tak jsme se s tím namazali ,počkali, až to uschlo a šli se umýt do moře, co bylo kousek od toho :D (viz.fotka níž ;)) . Řeknu to takhle-pěkně to smrdělo :D ! Koupila jsem si tam balon do vody , tričko ''I ♥ Greece'' a pod tím malé ''Leptokaria'' , žabky, žlutou kabelku a náušnice,řetízek . No a ještě máme ten kruh :D , segra si koupila jen kabelku . Ty věci jsem si koupila za svých 20 eur,co jsem dostala od dědy:), kromě toho balonu,to koupil taťka.To tričko mi je sice trošku větší :DDDD , je to M . Ale couž. Takové ty trička,co jsou větší se mi líbí více,než nějaké uplé ;) ..
V pátek jsme museli studio opustit už o půl 8. ráno . Pak jsme hodili kufry do autobusu a ten pak odjel k dalšímu hotelu . A my si do 12 dělali,co chtěli . Prvně jsme šli k pláži, tam jsem se se segrou ještě vyfotila u moře . Pak jsme šli koupit ještě brambůrky a segra koupila svíčku pro kámošku . Ta svíčka je boží :D ! je to šnek.. :DDDD ááá .. :D šli jsme do hotelu Ozery , kde jsme si mohli sednout a číst si časopisy,co tam nechali.Pak jsme šli na gyros a pak konečně jeli ..:)) napsala jsem jenom něco z dovolené . Nemám moc času :D , v pondělí jdu do školy . Tak si ještě musím zjistit,jaký máme rozvrh.. :DDD Ps.: připravuju nový lay

děsně sexy fotky..:DDD