Srpen 2011

Řeckoo ♥

17. srpna 2011 v 19:00 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..

Ahoj,hiatus pokračuje (viz.článek níže) . Jen jsem se Vám chtěla ozvat :] . Předevčírem jsem začala hrát s Werů the sims social na facebooku . Včera se k nám přidala aji Pája. Já mám 3 účty :D , jeden můj , pak druhý , který jsem měla, jak mi blokli face,tak tam jsem si udělala taky simíka,abych si mohla posílat dárky :DD a pak jeden fake,kde mám kluka,s kterým chci chodit.. :D Sice tihle simsni nemají na originál,ale aspoň něco :) , když simsny nemůžu už mít v mojim ntb .. No, včera Verča mi prý dala pusu a my se do sebe zamilovaly.. :D a dneska ráno jsem jí měla růžovou a u toho růži .. prý mě požádala o ruku,nebo co!! :DDD jaaajx.. no a dneska to zrušila a mám u ní zalepené srdce.. a napsané Ex-lovers ! :DDD moc tohle '))

Teďka pořád chodíme s Andy a Pájou na koupák do Příbora .. musíme toho využít co nejvíc , než odjedu do Řecka. Už jsme využily 10× zábavu na naší poukázce ale děda nám dal jeho,takže můžeme jít zase do válce. Chceme tam jet zase zítra,ve čtvrtek a v pátek.. v sobotu asi na olešnou♥ z předevčirejška na včerejšek jsme spaly u Páj v karavanu a šla jsem k P. do bazéna.. :D dneska jsme byly na koupáku .. ale potkaly jsme Denisu .. ježiš :DDD Pavla za ní furt chodila.. :D
Ale trapné je,že už nepouštějí do válce .. prý jedna osoba nesmí mít více jak 40 kg !! :D jojo .. příjdou o kšeft.. a prý proto,že se jim to ničí .. nj , ten válec,co tam byl loni byl lepší .. no a předevčírem tam Andy a mě pustili a dneska ne!..tak jsme šly do druhého , lepšího :D a pak ještě s Pavlou .. :D

V úterý jedeme do toho Řecka♥ , bože .. já se tak těšíím .. :D samozřejmě beru foťák :PP
takže až přijedu z Řecka (3.9.) , zruším hiatus a dám sem fotky.

Dneska mám volat s Elmem (♥) , Vencou a Pájou .. :D no to bude trapíík .. a Elmo prý nezapne webku...ale prý , když ho poprosím , tak jo :PP :DD

Tak se zase mějte.. :DDDD užijte si poslední týdny prázdnin. aloha :DDDHIATUS

13. srpna 2011 v 10:14 | Lussi;♥ |  About blog

Ahoj,chci Vám oznámit pauzu . Ano,jsem další . Zase vidím každého , jak si dává hiatus .. a já taky.
Nemám vůbec čas na blog .. a nebo náladu . Takže tady nebudu .. možná týden .. možná dýl a možná taky méně :D , podle toho, jak budu mít čas ..

Většinou jsem celý den venku a nebo ve vodě,i když není třeba 30°, využijem hezkého dne. Příjdu ve 21°° a pak nemám vůbec čas.Ráno teš ne,jelikož spím do 11°° . Ps.: možná budu přidávat sem do článku Edity ;) .

Jen,co mě za poslední dobu naštvalo bylo,že jeden den jsme se s Pájou skvěle bavily venku.. bylo to předevčírem .. Andy měla jít s náma,ale jak jsme se pro ní stavily,tak nám její sis řekla,že jela za Kristou .. tak jsme byly spolu .. no, před barákem , jak jsme běžely se mi rozbila sovička.. (takový ten řetízek).. to kolečko,co drží to ''tělo'' pohromadě, se mi jedno nějak oddělalo a kousek mi to urvalo .. + ještě nemám opravené ty brýle .. :XX takže super .. no a jak jsme tak blbly,tak jsme šly k Páj a tam natočily video.. trapas .. hlavně pro mě.. a domluvily jsme se,že to nikomu neukážem .. ;) no,včera,jak jsme si vařily ZASE kukuřici, ještě s Andy,tak ho Andy chtěla vidět... a Pavla jí ho ukázala..!.. Skvělý .. aspoň pro příště vím,že jí nemám tak hodně věřit..couž.

dneska jedu MOŽNÁ na koupák s mamkou a P. .. i když není hyc :D ale couž... večer pršelo :XX .. no,tak uvidíme.. zatím je venku docela hezky.. i když moc slunko nesvítí..

tak já se loučím,čest a užijte si prázky ;)


Miluji koupáky zadara ! ..

9. srpna 2011 v 10:39 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..

Ahoj,předevčírem jsem neměla čas napsat, byla jsem na koupáku v Příboře. Byl úplně hyc ..
konečně jsme si ''koupili'' ten kuřecí salát a pití ze sortimentu coly nebo co to je zadara.. (je to na té poukázce,kde je 100 vstupů zdarma atd) chtěli jsme taky jet na točenou,ale byla tam fest dlouhá řada G r r ! !1421! no, jak jsme přijeli do P*******u , tak jsem viděla Tomáše s mamkou a taťkou (asi šli ze zmrzky) a pak Andy s Páj ,jak šly do parku1337 jsem jim zamávala a Andy na mě prvně civěla a pak mě poznala a začala mi na místě mávat967 , než jsem vystoupila u baráku z auta,byly u nás . Tak jsem s nima šla ven , k Páji na pizzu a pak si natrhat (jak jinak) kukuřici . Jelikož jsme neměly tašky, Andy si jich natrhala ještě domů pro mamku,segru,bráchu a taťku,tak měla celou náruč kukuřic a šla domů!811! a já šla k Páj .. jsme hrály horolezce a pak Bubble Struggle

Nevím..jestli jsem tu o tom psala,ale jak jsem hrála před mamkou nedávno horolezce,tak se to mamce zalíbilo a teď to hraje každou chvíli *2225* ... NA MÉM NTB !!! no, tak to teď pořád hrajeme.I když my s Páj hrajeme různé turnaje ve hrách. Ještě lodě,othello,prší,slovní fotbal ,... 818 jednou jsme to hrály skoro 4 hodiny v kuse.
No,to jsem odběhla...

Včera jsem s nima šla zase ven. Nakonec nás Páj (jako vždy) přemlouvala,ať u ní v karavanu spíme.Tak jsme spaly1134.No, uvařily jsme si u Páj kukuřici ♥ .. koupily jsme si slaný popec , který byl mimochodem gumový ! , dvoje brambůrky,čokoládu a lízátka !811! . Pája pak ještě z domu udělala popec do mikrovlnky a donesla pití --> tanju ! , oooh .. to je to pití,po kterém jsme vždycky jak zhulené 721 . No,bylo skvěle.. zase ty bomby padaly , jak jinak jsme si aji zahrály dostihy .. a já zbankrotovala skoro... kdybych neprodala Neklana a Portlance . No,dneska je hezky,zajdeme s holkama na kukuřici.Tentokrát si jich ale natrhám více a vyberu jen ty fakt zralé , nechci mít uvařenou zase nějakou sračku !617! . A pak asi k Páj do bazénu , ale jen možná ..

Máte nový skype ? ( skype 5.5 ) , já jo , a má boží smajlíky
ukázka :

ten 3.smajl není vidět,jinak je,že mrkne a pak pošle pusu :D a ten předposlední je grcajicí .. jen tam ještě nejsou
zvratky.. :DDDD
Já se opět loučím,nevím,kdy se ozvu . Tak si užívejte prázdniny ♥ .. pááTlusté prase ukazuje ptáka :'D (jinak to napsat nemůžu,bylo to nechutné !! )

6. srpna 2011 v 14:29 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..

Čaj !


no, tak jsem včera byla u B v bazéu,byl tam aji T. M se s B neustále hádal a jednou se tak urazil,že už pak nešel do bazéna 617 . Jak jinak jsem si koupila nanuky Žvejka *3706* , tentokrát dva,aby jste věděli ! 616 Parádu a ještě nějaký pomerančová za 4 kč ! Kdo by odolal !536! ? No a teš jsme si vzala laskonku 866 , ano , zase jsem si jí vzala , jak jinak . Ten její krém miluji . No, tak jsme šly do parku a pak k Lubině. V 6 jsem si šla domů pro uvařenou kukuřici , a když jsme odcházely od splavu , volal na nás jeden (tlustý Nn *2167* ) kluk . Já se otočila a on na nás ukazoval prdel (!) . Pak jsme tam přišly zpátky , a oni tam ještě byli ti kluci . Špatné bylo , že známe jednoho z nich , Petra , který jim řekl naše jména 404 . No a ten tlustý přešel s Petrem a jedním malým řeku , šli do kukuřičného pole , které je za lavičkou,na které jsme seděly. No,nečekaně , oni přiběhli , bez plavek a začali běhat za náma!1256!. No humus. B se ten tlustý dokonce dotknul 906 . Pak Báře Petr napsal na facebooku,že to byla sázka o krabičku cigaret !885! . Stejně to bylo fekál . Ten tlustý pořád řval na Báru,ať mu ho vyhoní !984! . Už nikdy víc.

Dneska jsem měla jít v 1 do Petřvaldíku na hasičský zápas,ale nechtělo se mi 721 , ani se mi nechce jít zase ven s Bárou,protože Bára chce jít k Lubině . P totiž říkal , že oni tam totiž budou zase, možná20 . Ne, na nějaké tlusté prase,co si asi ještě dlouho nenajde holku nejsem zvědavá 967 . Navíc už není tak hezky !439!.

Tak, fotky z olešné apod. jsou v kompu , tak promazat.. upravit .. a dát na fb / blog . Čau čau !


Přečti si :

Lussi


olešná =o)

5. srpna 2011 v 12:21 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..

Čembrs ,


ve středu jsem byla s Bárou (po dlouhém přemlouvání taťky) na Olešné 1412 . Bylo tam skvěle .
Fotily jsme se aji v tobogánu 967 , a pod vodou , samozřejmě . Jak jsme byly na vlnách , tak jsem stála vedle jednoho krásného kluka , který úplně vypadal jako Elmo . A pak jsme pak byly jen tak v bazéně , tak on a jeho kámoš pořád plavali za náma a nebo stáli opodál 1134 . Jsem to psala Elmovi .. prý jsem ho měla vyfotit, ale že dvojče nemá !16! . Fotky ještě nemám v kompu .

Včera jsem byla s Bárou venku a potkaly jsme Kubu 906 , had , nás ani nepozdravil ! .
Dneska jdu k Báře do bazéna . Možná tam bude aji Tomáš a od Báry mladší bratr Michal .. jezus !
No, tak se ozvu buď večer a nebo zase po delší době , hmm , tak se tu mějte .
Je u Vás hezky? U nás teda konečně jo , tak furt chodím do vody . Ale abych to nepřekřikla.
i když má začít být zase škaredě 617 , to je hrůza . Tak si užijte Oscara , páčko .


Lussi

Obrázek o.1 × mix

2. srpna 2011 v 21:09 | Lussi;♥ |  Lussi fotí/tvoří
Tak tady mám ten obrázek . Byl kreslený narychlo . Upozornění : neumím kreslit .
Nakreslila jsem si jen tak nějaké obrázky z kusovek , nápisy apod. nakreslila jsem to během 10 minut,proto od toho nic nečekejte. Možná ,jak se mi bude chtít , tak nakreslím nějaký obrázek zase, a dám si na něj záležet.. ale nemám představu , co bych měla kreslit.

pod perexem fotky.


kuře na paprice v 1 ráno ♥

2. srpna 2011 v 12:19 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..

Hi girls !


včera jsem neměla čas napsat. Asi jste si všimli nového lay a menu ( líbí ? ) .

Nadpis všechno říká ♥ .. :D Poslední den v červenci jsem se dívala na Neříkej ani slovo s Michaelem Douglesem ♥ . Svělý film ,doporučuji. Ta holka v tom ústavu .. mi strašně připadala jako Christiana na odvykání (my děti ze stanice zoo ;) ) a pak jsem šla o půl noci spát. Ani ne za půl hodiny přišla segra z brigády.Tak jsem s ní byla v kuchyni a udělaly jsme si kuře na paprice ♥ .. (doufám,že víte,co to je,protože kámoška si myslela,že jsme uprostřed noci vařily kuře.. :D )
Dneska jsem jela s rodiči v 6 ráno na Bílou na hřiby .. přišla jsem před chvílí .. aspoň máme na polívku♥ :D musím dneska odnést Páji ten avon :X .. ach jo .. mamka ani nechce objednat ten boží meloun.. úžasně to voní=o** no,dneska nebude co napsat,takže tady dneska asi nic nenapíšu , kromě toho, že sem dám fotky toho mojeho ''výtvoru'' :DDD ..


Fotka s Páj ♥.

1. srpna 2011 v 18:39 | Lussi;♥ |  Lussi fotí/tvoří

Čembrs :3 ,

objevila jsem fotku,co byla v kompu už delší dobu , ňach , Vám ji tu dám ;P . Dneska jsem
se rozhodla si něco po delší době nakreslit .. o5 mix [ fotky v dalším článku ] . Fotka je s Pájou , u ní doma )) .. fotek bylo víc,ale tahle je asi nejhezčí .. je tam vidět ten můj podvodní foťák .. čekejte článek o tom mojim obrázku♥