4ewer in ♥ !

4. července 2011 v 17:59 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Taky bylo u Vás tak hnusně? Pořád prší .. no , teď snad poprvé svítí slunko =D už jsem zapomněla,jak vypadá =DD ..
no , každopádně bude zas pršet..
Jak se máte? Já hrozně .. včera jak jsem měla králíka puštěného , tak začal být takový ..divný .. už se mu něchtělo jít .. chtěl jakoby zůstat v kuchyni .. tak jsem ho odnesla na balkon.. ale tam jsem si všimla,že je nějaký divný .. když šel z madrace dolů , narazil bokem do zdi a šlápl si do misky s vodou .. pak seděl a jen se díval .. nereagoval .. pak šel pod židli a pak se skoro rozběhl a praštil do dveří . Já se na něj dívala. Pak tam jenom seděl. Šla jsem za taťkou a všechno mu řekla ... ten si ho prohlídnul a myslel si,že má něco se zadníma nohama, že nemůže chodit... pak si myslel,že v kuchyni něco snědl nebo chytl nějaký vir... dali jsme ho do kuchyně .. večer se tak divně převalil , tak jsem za ním přiběhla.. jenom ležel .. ale nereagoval ... prostě nic .. a pak přijela mamka a všimla si,že brečím,tak jsme šly za králíke a on sebou tak divně škubl ... odešly jsme ... jsem šla spát .. ráno za mnou přišla,kde je králík,že v kuchyni není .. pak přišla mamka,že umřel .. už večer si toho všimla,ale neřekla mi to,abych usla.. že sama nemohla usnout... celý den jsem probrečela... nedávno měl 5 let)) .. Mám ho od 8 .. :X ! aji mamka nakonec brečela.. pak jsme s taťkou šli pro Yokiho a dali ho do tašky..já ho nesla..fakt na to nikdy nezapomenu,jak byl ztuhlý a jak ležel :X ! tak taťka vykopal u stromu na zahradě hrob a dali jsme ho tam .. chtěla jsem jít dneksa natrhat kytky,ale pršelo .. tak zítra :[ byla jsem s ním 5 let .. byl to takový mj mazlík .. ta jeho srst a líca <3 ! ten nejkrásnější ... mamka říkala,že koupíme nového .. jsme si vybraly na netu klec )) . A někdy zajedem do futura nebo tak do kina a koupíme tam dalšího králíčka :]*

NEZAPOMENU NA NĚJ .. <3 protože u něj jsem se vždycky vykecávala... a jenom s ním jsem se tak mazlila každý den .. <3 a už zase bulím .. :[ 4ewer in ♥ !!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Mandy Mandy | Web | 5. července 2011 v 17:53 | Reagovat

to s králíčkem mi je moc líto:'( vim jaký to je když ti umře zvíře který jsi měla ráda .. ale čas rány zahojí. ;) a navíc,vždycky ho budeš mít v srdíčku jak píšeš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama