Červenec 2011

S O N B

31. července 2011 v 18:29 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..

Čágo belo :ham ,

90.gif image by Salisko jaj , jak já ''miluji'' našeho souseda. 3 hodiny ráno vysával jeden pokoj , nebo co . Od půl 7! jako , nenormální Nn *2167*
včera večer měla segra s Kačou a Ivčou oslavu , jako vždy se chlastalo apod. , a kolem půlnoci segra přiletí domů , že Kača má záchvat, že bere krabičku hořčíku , že to pomáhá . Dneska nám vyprávěla, že se po hořčíku přestala klepat, ale zvracela ,no , chudák . Ale je to vlastně její smůla,protože o těch záchvatech nikomu neřekla a pila vše,co se nalilo 721 . Ta oslava byl u hasičárny.Dneska ráno tam šla segra uklidit . Přinesla kytku , čokoládu a dvě flašky (rum a vodka) !1256! . A pak nám vyprávěla. Dotáhla domů taky sud, ve kterém bylo pivo . Prý ho musela tahat od hasičárny k nám domů,což je docela kus .. a že Choďas (kluk od Ivy) tam byl autem,ale nevzal jí .. kdo ví, co se tam stalo,protože Iva měla nějakou divnou náladu potom. Tak si s mamkou myslíme,že se zase Ivana se segrou pohádala a proto jí Choďas nevzal . Blbec 906 . Pak segra šla všechno probrat k Lucce a já šla mamce pomoct vařit švestkové knedlíky . Já dělala těsto. No,popravdě .. moc se mi nepovedlo .. 866 daly jsme tam moc vody,takže to bylo docela řidké , a rozpadalo se to , ale nakonec z toho byly normální knedlíky !969! .
Udělala jsem nový lay . Chtěla jsem původně jiný , ale ten se nepovedl (nikdy jsem nedělala sama laye , až na tomhle blogu ) . Tak jsem udělala jen tenhle a Pája mi poradila barvu okrají !1277! .
Andy už je někde na táboře. Pája nakonec do Přerova nejela,protože hned, jak se Dominik s taťkou a nevlastní mamkou vrátil, jeli na dvorek za babičkou/dědou . A před domem byla sanitka,která jejich babičku odvezla do nemocnice.Prý na vysoký tlak ,a že nemohla mluvit 64 . ''Příjemný'' příjezd,že? No a jelikož jejich babičce už je přes 90 a děda si nedokáže sám dát ani ponožky, tak se o něj budou starat, takže Páj k nim nemůže a Domina dneska bude spát u Páji.
Já hrála s mamkou asi půl hodiny halmu a pexeso !984! [byla velká nuda.] . Teď hraju halmu na superhrách :D

P.S. : Potřebuji hlas :] Pro Lussi tady


Budu škemrat .. o hlas♥ !

31. července 2011 v 12:49 | Lussi;♥ |  About blog

Čáj shy-1.gif picture by sadistic_vamp ,

přihlásila jsem se do SONBu , a potřebuji hlasy Photobucket.
Když si napíšete,dám vám taky hlas (kdekoliv) a nebo vám udělám reklamu na blogu =oP ..
pro : Lussi^^
kde : tady

Nudex daay .. ;D

30. července 2011 v 19:59 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
chceš zjistit,jak je tvůj blog oblíbený ? Jak se tvůj blog líbí lidem ? jestli ano, přihlaš se do SONB (soutěž o nej blog) , jsem tam taky :] .. soutěž je u mé nové aff. Jestli se chceš přihlásit,takCitáty o.1 (Na téma přátelství)

28. července 2011 v 20:29 | Lussi;♥ |  Citáty..
Opravdový přítel je ten, který nedovolí, aby ostatní Tebou pohrdali, aby Tě ponižovali. Nedovolí, abys byl nešťastný. Nedopustí, aby Tě pohltil svět lží a nenávisti. Opravdový přítel je ten, kdo Tě i v těch nejtěžších chvílích podrží a nedovolí, aby ses zřítil ze strmého srázu. Opravdový přítel se postaví všem jenom proto, aby ubránil Tebe. Pokud je to opravdový přítel, tak Tě neopustí a pokud to už udělal, tak není, nebyl a nikdy nebude Tvým opravdovým přítelem.
Photobucket - Video and Image Hosting

''very sunny day''

28. července 2011 v 16:09 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Jak si užíváte prázky ? dneska je konečně hezky. A já sedím doma . Skvělé . Dneska asi upravím fotky,co jsem vyfotila a dám je sem . V pondělí jsme s Páj šly k ní do nového bytu,kam se bude stěhovat. Už mají vymalované. Mají boží barvy ♥ . Pája má zelený a oranžový pokoj, chodba je žlutá , Verča má některé stěny bílé a dvě má tmavě červené , ložnice je světle fialová a na jedné stěně jsou nalepeny kytky. Boží. Tak jsme se u ní fotily :] :D úplně hafo fotek a zbylo jich 3 .. :X ! v Oriflamu jsou slevy.Tak si za 39,- objednávám hnědou tužku :D . Konečně jsem si koupila tu řasenku od Rimmel WOW . V sobotu možná pojedu na koupák a v neděli do zoo ♥ .. zítra přijede Andy z Itálie ) .. já jdu upravit ty fotky ! :D :P

Náběr affs . .

25. července 2011 v 12:09 | Lussi;♥ |  About blog
ahoj , ahoj ^^ . Mám hodně neaktivních affs :] , rozhodla jsem se, že nějaké přiberu .
Kdokoliv bude chtít se mnou spřátelit blogy , napište sem. Ale můžete taky sem,pod tento článek.
Já se na Váš blog podívám,jestli mě zaujal a napíšu Vám,jestli ano/ne %)) .

Tumblr_lk53tkbk441qcxieko1_400_large

Rozbité vajíčko na hlavě xD..

22. července 2011 v 16:39 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Boože -.- '' Proč zrovna mě se musí zdát takové divné sny ? Co je ještě divnější , jsou pravidelné ! :D Zdají se mi 2 sny po sobě (mezi nima se probudím) a jsou ob den. Jeden den se mi zdají , druhý den ne a 3.den zase jo ! :D o.O Ve středu jsem šla k Páji . Udělala si takový příspěvek na facebooku , a vyšlo jí , že si rozbije vajíčko na hlavě a vyfotí to. Mě to cca před půl rokem vyšlo taky a chtěla jsem tu fotku udělat. Ale už je to dávno. Já zapomněla,tak jsem to udělala znova. Vzala jsem si vajíčko a šla k Páji . Tam jsme si četly takové ty kartičky,do byly v BG! =DD a pak jsme šly za takovou jakoby chatku a točily se,jak si to vajíčko dáváme na hlavu. Protože jeden kluk nám nevěřil,že to uděláme a chtěl video =DD.. no , byla u nás Jessi . Tak jsme jí chtěly odehnat,ale ona stejně cítila vajíčko,tak nešla. :DD No,jak jsme to daly na hlavu,mě to sklouzlo (celý žloutek :DDD ) a Pája to měla rozbité celé na hlavě.. :DDDD .. No,ale pak přišla její babi.Pája se běžela schovat za vozík a říkala,že se polila a já byla v kuchyňce a utírala si hlavu a pak jsem šla na zahradu a pak jsem Páji nenápadně hodila ubrousky :DDD drama jak něco ,)) .. !! Možná tady dám video =DDD .. pak jsme šly do bazénu. Fotily,točily atd.. :] :D Už mi jdou ty fotky a videa poslat z foťáku do kompu.Konečně.

Harry Potter ; Relikvie smrti ♥ Bomba.. !

19. července 2011 v 17:09 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Zase se po době ozývám.
V pátek jsme cca 5 hodin jezdili po Ostravě a nakupovali na oslavu chlast apod.
V sobotu byla oslava a já šla k Páj do bazénu. Večer se mamka se segrou trošku
ožraly, a mamka udělala úplnou blbost. Ale to tady nebudu řešit,je to moc osobní =_= .
V neděli jsem jela na koupák.. s rodičema. Joo , sice jsem se s nima nudila,ale četla jsem si
BravoGirl , které má 68 stran .. Nemám ho doteď dočtené,nějak se mi nechtělo =D A to obyčejně přečtu během půl hodiny celé :)) .. Včera jsem šla s Bárou ven . Taky mi přišel ten foťák , dneska jsme ho šly vyzkoušet,ale stejně toho moc nešlo vidět,páč měli docela špinavou vodu ^__^ Sakra. Ten foťák má mikrofon,ale když natáčím video,tak zvuk nejede. WTF?! :D No a včera jsem se podívala na HP ; Relikvie smrti 1.část . Fajn , pobulela jsem si u smrti u Dobbyho :X ! A dneska dopoledne jsem se dodívala na 2.část na kinotipu .. :D Je to 5 dní v kině,a už je to na netu .. :D ah ah ! :D Zase jsem brečela.U smrti Freda a Severuse.. :D Couž.. Rozhodně si na to zajděte do kina nebo se podívejte na netu :* ! Ale knížka je lepší :] .. Jak jinak.
J3gw73ln4ngcmf0kr2luhxgmo1_r1_400_large
To je zlaté :]

Sova je dcera xD

14. července 2011 v 15:49 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
V úterý jsem do té Trnávky nejela,nechtěla bych se fakt ztrapnit před těma klukama, heh , ten kluk si mě přidal aj na FB ! ~.~ Večer jsem jela s P. na sk8 a na brusle .. včera večer taky,ale k letišti na stezku pro kola,která měří 1km .. najely jsme cca 6 km .. :D Mamce přišla elektronická cigareta , dala mi zkusit ~.- je to jako karamel .. pak nám přišly náramky,které ti pomáhají ke klidnému spánku,na lepší přemýšlení apod. , a mě přišla sovička ♥ mám bronzovou

Dívala jsem se včera taky na kousek Titanic II se segrou .. hrozná blbost,tak jsme to pak přeply na Mamma Mia! :D . Jak přijel taťka,přemluvila jsem ho ,ať mi koupí voděodolný foťák..Už mám vybraný .

tenhle.. !! Budu mít stejnou barvu jako segra ,)) už se těším . Úplně vidím ty fotky pod vodou s holkama ! :D Mamka říkala,že chci klukům fotit zadky pod vodou ;DDD úplně.


Anglické citáty o.3

12. července 2011 v 18:09 | Lussi;♥ |  Citáty..
Chtěla jsem něco udělat na tenhle blog. A vzpomněla jsem si , že jsem tady dlouho nedala citáty :] . Tak jsem zkusila dát citáty do obrázků . Je to mé první . Ten druhý se mi líbí víc :D . Příště to zkusím zase,až se budu nudit . Ale dala bych to do fotek nebo tak :] .. Mám jen dva :[ . Víc udělám zítra,nebo někdy .