Červen 2011

Volitelný menu bo×... ?

30. června 2011 v 18:29 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..


Chtěla jsem změnit playlist v menu .
Ale jsem já tak blbá,nebo milý blog.cz udělal zase změnu ? :D
Kdo ví,prosím poraďte,já vůbec nevím,kde to je!! :D

Zase si popíšu..možná xD

30. června 2011 v 15:39 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Sobota - oslava , bylo fajn , akorát po cestě hrozně lilo , na oběd polívka s knedlíčky ♥ , na druhé maso a bram.noky , nebo co to bylo :D a hřibová omáčka =.='' Omáčku jsem nechala. Nejím nic jiného hřibového , než polívku , kterou máme od babičky,prababičky ,... :D , pak jsme byli u babičky, kde celá velká rodina mluvila,pomlouvala =D , jedla , pila ... Já se tak přejedla,že jsem si musela jít lehnout do vedlejší místnosti =) . Později si ke mně lehla taky segra . Přijeli jsme cca o půl 8.
Neděle - Segra odjela brzo ráno do Německa , mamka šla pomoct taťkovi na směnu , z toho vyplývá , že jsem měla dům pro sebe ♥ ^^ Jela jsem s Bárou na kole na náměstí na třešně,pak jsme jely do cukrárny , koupily jsme si zákusek , jely k nám , dívaly se na Scary Movie 1 , jedly popec a zákusek .. Potom Bára dělala něco na netbooku a já si lakovala nehty :D , potom jsem vzala Yokiho (mojeho králíka ) k nám do pokoje :D .
Pondělí - Facebook , chat s Andy :) , jen tak se narychlo domluvíme,že pojedeme za Kik do Trnávky. Bylo fajn. Byly jsme u Kik, já si s ní vyměnila řasenku za řasenku , byly jsme na louce, tam se opalovaly , ... Hodně fajn bylo :)
Úterý - o5 Trnávka,tentokrát aji se Zuzkou :) . Moc se s ní neznám,je to dobrá kámoška od Kristy,ale připadá mi fajn. I když si pamatuju,jak loni Krista v březnu na oslavě na ní nadávala.. a pak se s ní úplně začala bavit.
Středa - Chvíli venku s Bárou,Dominou,Vencou .. =_= Dominik je fakt úchyl . Ale začalo chcát,tak jsme šly domů ..
Taky u Vás tak prší ? Teď je tady úplně tma,prší jak z konve a pořád blesky .. :D Aspoň blesky mi dělají světlo =_= ! Včera jsem měla poprvé frisco a zelenou .. :D Zelená je fakt dobrá ♥ ! taková .. mentolová ♥ ..

Takové ty dva týdny,co jsem tady nebyla ♥ !

25. června 2011 v 9:29 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Dlouho jsem tady nebyla,já vím .. ale nemám čas nebo náladu na psaní na blog :].. od čtvrtka už máme prázdniny, heč :-P
Jen tak rychle řeknu,co se událo za ty dva týdny.. v úterý (14.) jsem byla na online chatu s Noahem ♥ on je tak neskutečně krásnej .. )) :D wuáá , dokonce zazpíval.Na druhý den taky,to odpovídal na otázky,které jsme mu daly )) .. a o hodinu později byl chat s Koblížkama , na facebooku přes fanpage Bráva)) .. tak jsme jim dávali otázky :'D , ve středu jsem šla na třešně s Andy. . nemálo jsem se přežrala )) :D spadla jsem tam na ulomenou větev.. ne úplně spadla ale jsem se nějak nahla a skoro spadla a napíchla se na zbytek větve.. :D, potom jsme šly ke kašně a tam přišel Danek (od Andy bratr) a začal nás upe objímat atd.. :DDDDD a pak odjel a pak zase.. :D no, pak jsem chodila ven s Bárou,každý den na třešně a potom někam .. 19.června jsem s mamkou celý den roznášela po Petřvaldu letáky.. :DD alespoň jsem měla co dělat,jinak bych se nudila.. no ke konci jsme si zašly na Roli a tam jsme si daly horké maliny a pohár a já palačinky... twl , na to jsme čekaly skoro hodinu !! .. přesně 48 minut... )) teď ve středu jsem šla hned po škole (končíme ve 12 hodin) k Báře, do bazénu, pak jsme se upravily a jely na kole do Petřvaldíku na trénink hasičů Petřvaldíku a Jistebníku :PP .. no fajn,byla sranda,až na to,že já jsem si s pomocí Nikoly rozbila sluneční wayfarerky :XX . ! fakt super.. :D slepovala jsem to herkulesem,ale nešlo to .. sekunďák nemáme :X ! Styyláá ... no , ve čtvrtek jsme měli výzo..překvapivě jsem dostala to, co na první pololetí (5 dvojek a samé jedničky) .. :DDDDDD takže od třídních schůzek jsem se zlepšila(uff..) ! no,čekala jsem s Kik,Andy a Pájou v hale .. Kik si dala s Páj mír.. :D -nebavily se spolu půl roku- no a pak Páj odešla a já šla s Andy , Kik a Anet na zastávku.Pak se přišlo na to,že jim bůs ujel. no tak jsme tam spolu byly,kecaly a fotily se :D až po hodině a půl přišli deváťáci,Andy šla za Peťkou , se s ní rozloučila a pak musela jít domů,protože brácha nemá klíče a nikdo nebyl doma .. :DDD Kik šla za Dankem a já zůstala s Anet.. :D jsme musely čekat,než se Kikina s Dankem rozloučí,až potom jsem mohla jít domů,ptže tam Anet s nima nechtěla být sama..:D no a odpoledne jsme šly s Andy k Páji do bazénu... byly jsme tam jednou a pak jsme šly do karavanu a dělaly kraviny.. :DD pak jsme šly na třešně,byli tam i kluci , tak jsme o5 dělali blbosti .. :D pak jsem se šla domů zeptat,jestli nemůžu být venku do 9 .. protože jsem mohla být jen do půl 8.. nakonec jsem mohla,tak jsme zašli aji k Andy a Páj .. ale jak jsme přišli na třešně,kluci už tam nebyli )) :D .. no hele, vezměte to tak, teďka mám prázky.. nebudu mít moc času na psaní ... takže nebudu psát skoro každej den.. možná po týdnu nebo tak .. :D takže pochopte =oP.. ještě jsem zapomněla--> 18.6. jsem byla na EVRAZ DNI ♥ .. bylo tam jídlo za lístky, od Ukrajinců,Rusů,Italů a jížní afriky nebo tak nějak .. :D mňam .. a koncert od Anny K. , Heleny Zeťové a Monkey Business. . :D čáu , teď fotky..

One makes mistakes; that is life. But it is never a mistake to have loved.

13. června 2011 v 19:49 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
One makes mistakes; that is life. But it is never a mistake to have loved.

Školní fotka.

10. června 2011 v 20:23 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Dostali už jste tř.fotky? :D My dneska.
Ta fotka je opravdu ''krásná'' . Zase sedím vedle (promiň :D) suma..
Už podruhé.. Už si fakt nebudu přát vedle ní nesedět,protože pak vedle ní sedím!..
Chystám se,že bych okopírovala všechny třídní fotky a dala je na facebook a tady.
Ale Krista to nejvíce zabila,prý , že mě to zeštíhluje,když sedím vedle ní .
Ne,neděláme si z ní srandu ! :DDDDD No a Jarek,Kuba a Denis fotky nezaplatili,takže
fotky mít nebudou... Si jarek upe půjčoval od druhých fotky, se sám sobě tak strašně líbí..:DDD
Všichni mu říkají Justin Bieber,protože tam má tak tu ofinu .. ! :D
Nejlépe se tam ale tváří Hanka. Ta tam má upe divný úšklebek .. Pak na tom je vtipné to,
že Evka stojí upe vzpřímeně a vedle ní Lenka , jak kdyby upe lopatkama mířila dopředu a dolů ..
..naše fotky byly prostě vždycky zajímavé..:D No ,a co Vaše šk. fotky? :P

Kecy o erbovkách > zde.
Fotky z erbovek > zde.

Erbovní slavnosti 2o11

10. června 2011 v 19:39 | Lussi;♥ |  Lussi fotí/tvoří


-ten dědek,co tam sedí byl psycho. Furt se na nás usmíval,fotil si nás a ptal se nás,jestli máme facebook.. ! :D

Něco o erbovkách.

10. června 2011 v 19:29 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..

Čauky^^ slíbila jsem,že napíšu ohledně erbovek. Nějak jsem na to neměla čas.
No a jelikož teď se fákt fest nudím,tak Vám napíšu ...
Erbovky? Ze začátku v klidu , večer se to více rozjelo .. jsme se pak s holkama spojily ještě s Mončou,Terkou a Vendy , s kterou jsme se tam seznámily :) . Btw. byli jsme na balkoně na schodech celou dobu :D no a pak tam přibyla velká parta kluků jako je Kuba,Tomáš,Tomáš,Vojta,Zdenek apod.... no a pak tam přijel ještě Venca a Petr..♥ no s Anet se chtěl seznámit Filip :D a ona že ne, ale pak že jo, ale styděla se,tak jsme jí tam s Pájou táhly.. no tak pak byli spolu a pak s náma byl aji Filip a Jirka , no :D jsem se tam seznámila s Petrem .. nejvíc,jak jsme kolem něho poprvé s Páj prošly, tak upe: ježííš,ten je pěkný , apod.. :D no a pak jsme se s ním seznámily,nu :)) .. nebudu přesně popisovat,co se tam dělo apod. Jen se tam pilo a dělaly kraviny :D . Fotky? v příštím článku (bude za 1O minut) .. .. byla jsem tam do půlnoci,mamka mě déle nenechala,protože tam nebyla. No,nikdy bych to neřekla,ale s Petrem si teď píšeme a v zítra se asi potkáme na erbovkách ve staré vsi(budu tam s Páj.) .. :D No teď chodím hodně s Bárou vyžírat na náměstí a u hřiště TŘEŠNĚ ! :DDD ♥ mňám..
Tak čekejte fotky. :P
Tumblr_lml0q4cdej1qipocvo1_400_large

Erbovky.. ♥

4. června 2011 v 12:13 | Lussi;♥ |  Lussi kecá..
Ahoj,včera jsem byla s Andy u Páji (kdo mě má na fb,může se podívat na naše ''inteligentní'' fotky).
Za chvíli půjdu jíst , a pak se připravit..♥
Na co?
Na erbovky..! Jo,už loni jsem psala.Jak dám fotky apod.A nedala.Protože jsem nefotila.
Ale teď mám novej foun,tak jsem si smazala všechny fotky .. a můžu nafotit přesně 1 ooo fotek :D .
Už se strašně těšííím..♥ :D) Bude sranda s Andy,Páj a možná Anet )) .. o půl 9. začínají
Rezoni .. a pak v 1O večer bude ohňostroj ... :D No,podrobně se vykecám až zítra (snad) :D
takže dneska určitě nenapíšu :PP Báj ..
Tumblr_lm72agyfid1qh0wt0o1_500_large

to je [kůl] .. :DDDDD